The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предстоящ оглед за закупуване на ХС90

#3
Да, тази я гледах. Собственикът ме повози също в квартала и малко на околовръстното, беше много отзивчив и приятен руснак.Да, фен е на марката, поддържал е машината. Колата се държи добре, АСК също.Има някои неща за дооправяне: задния парктроник не работи, нещо с фаровете ксенона, сменяни с евтини за по 20лв крушки, че изгаряли, други козметични забележки, които изискват вложение.Имала е някакъв удар отзад,което си личи и по бронята,има следи от удара , защото фугата между бронята и долната вратичка е доста осезаема в едната страна.Разбира се, това не са големи проблеми, но трябва и там да се налеят средства.Другото, което ме притесни е, че волана на прав път е завъртян близо35-40 градуса на дясно, което е малко обезпокоително,иначе държи прав пътя като се пусне волана?!?!Вярно , че е сменял турбо и ремъци, което е добре, показа ми и фактурите.Но поне малко да беше свалил от цената и ако проблема с регулирането на волана можеше да се оправии след обстоен преглед в сервиз.... можех да се замисля.Не съм я изключил като вариант, но засега се въздържам.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)