The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с филтър...

#1
Здравейте, колеги! Имам Volvo V40, 97-ма г., 103 kW мотор, бензин. Преди няколко дни, племенникът ми ме попита какво е това "съскане" от към двигателя... Не бях го чувал, но вчера се отбих специално при него да видим предницата, че започна да потропва... Има канал в тях, защото се занимава с реглаж на преден и заден мост. Каза ми какъв е проблема и се огледа под преден десен калник. Оказа се, че точно до съдът за течност за пръскалките на стъклата, има някакъв филтър... В него влизат две пластмасови или силиконови маркучета. Размърда ги и едното се откачи от някъде... Откаченото маркуче смучеше въздух... Като го запуши, двигателят започна да работи по-тихо, но оборотите на двигателя паднаха под 500 об./минута. Работата му стана нестабилна и започна да гасне щом загрее двигателят! До този момент, двигателят си работеше нормално и нямах забележки! Нищо не разбирам - какъв е този филтър и къде трябва да са включени двете тръбички? Едната си е на мястото, но откачената не знам къде да я включа... Има един щуцер и опитахме да я включиме в него. Нищо не стана! Оборотите отново са около и под 500 об./минута! Някой имал ли е подобен проблем? Ако сте наясно, можете ли да качите рисунка на която да е показано къде се включват тези маркучета? Ще ви бъда безкрайно благодарен за помощта!
[Image: 70v.jpg] Майтап, бе, Уили...
Reply



Messages In This Thread
Проблем с филтър... - by liusien - 11-20-2019, 02:55 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)