The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Надраха ми колата

#8
Гнидите са навсякъде дори и в Канада има такива. Хванаха едно такова образование което беше напукало гумите на 20 коли в Северен Ванкувър.
По темата:
Прокарай си нокътя напречно на драскотината, за да усетиш дали има изпъкване някакво. Принципно при мене когато се случи едно такова нещо при среща със стълб на работа и одрах пасажерската врата направих следното - купих реноватор за боя (Paint Renovator) това е леко абразивна паста. Първо с нея, след това купих от дилъра боя, която е същата като на колата и запълних драскотините. След това полирах. Личи си, но от хеликоптер нищо не се вижда. Голяма играчка е. Според мен питай реномиран бояджия какво може да се направи. Иначе казано, съветвам те да минеш по главния път, първо върви при бояджия, човек който наистина разбира и виж какви са опциите. Пълно пребоядисване е най-последното и радикално нещо. Накрая когото се изчерпят опциите се оправяй сама. Колегите правилно те съветват. Наистина изчакай да се стопли. Долния слой е епоксиден и е доста твърд, вероятно не са достигнали ламарината. Блести ли отдолу метала или е мръсно бяло.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply



Messages In This Thread
Надраха ми колата - by marietcheto - 03-25-2020, 10:22 PM
RE: Надраха ми колата - by le4ko - 03-26-2020, 05:57 AM
RE: Надраха ми колата - by s0urce - 03-26-2020, 06:28 AM
RE: Надраха ми колата - by Spurs - 03-26-2020, 11:36 AM
RE: Надраха ми колата - by Tisho - 03-26-2020, 12:51 PM
RE: Надраха ми колата - by sashua - 03-26-2020, 12:54 PM
RE: Надраха ми колата - by che4ef - 04-04-2020, 09:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)