The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОРГАНИЗАЦИОННА: София, 09.07.2006(Неделя) от 15:30

#21
SCANDINAVECA Wrote:Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.

Идеята не е за парите, а да има някаква организация и клуба да има лице. Когато няма организация нищо не става. Само няколко примера:
1. Оше няма официално лого на клуба.
2. За стикерите се говореше от 3-4 месеца и ако не беше Жоро още нямаше да ги има.
3. За нациаонална среша също се говори от доста време, но няма резултат.

Проблема е че всеки предлага, а никой не поема отгоорност. Занам че
някой хора не обичат организации и правила, но ако искаме клубът да се развива и всичко да става все по-полезно и интересно трябва да има хора, които да поемат отговорности. В противен случай само ще си говорим и нищо няма да се случва. Незнам защо организациите ви плашат и си мислите, че това ще изроди нещата. Аз съм бил 6 години член на нестопанска организация и това бяха едни от най-ползотворните щастливи години от живота ми. Това какво ще представлява организацията зависи единствено от нас и според мен няма нищо лошо в това да се изгради организация. Дайте да канализирами усилията си и да създадем "Волво Клуб България" такъв какъвто ния искаме. Повярвайте ми няма ли организация няма и развитие. Нека оставим хората които искат да развиват клубът да го направят, а останалите просто да се наслаждават на резултатите. Big Grin



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)