The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зимата иде!Готови ли сме?

#31
Да живее ГАРАЖА!!!
Особено Топлия! Big Grin :blob3: :angel4: :blob4:
Reply

#32
Да живее ГАРАЖА!!!
Особено Топлия! Big Grin :blob3: :angel4: :blob4:
Reply

#33
аз всичко гумено го пръскам с спрей за табло, ако имам повече време ще намажа с глицерин.
WD e много полезно нещо - като медната тел /все нещо ще се откачи и ще тлябва да го прикрепиш временно/)))))
но проблемът ми с дясното рамо за чистачката си остана /май е чест проблем при 850/ - вече почти съм свикнал с мисълта да дам 120лв на Мото Пфое((((
за капак и задната пръскалка престана да пуска - помпата работи, но къде е запушено един дявол знае....
иначе ще сменя маслото, ще поставя малко от антифриза в камерата да ми е мирна главата и ще долея вода в акумулатора /даже може и да го сваля да го заредя бавно и спокойно, той е най - зиморничавото нещо в автомобила)))))))/
Reply

#34
аз всичко гумено го пръскам с спрей за табло, ако имам повече време ще намажа с глицерин.
WD e много полезно нещо - като медната тел /все нещо ще се откачи и ще тлябва да го прикрепиш временно/)))))
но проблемът ми с дясното рамо за чистачката си остана /май е чест проблем при 850/ - вече почти съм свикнал с мисълта да дам 120лв на Мото Пфое((((
за капак и задната пръскалка престана да пуска - помпата работи, но къде е запушено един дявол знае....
иначе ще сменя маслото, ще поставя малко от антифриза в камерата да ми е мирна главата и ще долея вода в акумулатора /даже може и да го сваля да го заредя бавно и спокойно, той е най - зиморничавото нещо в автомобила)))))))/
Reply

#35
legaladvicebg Wrote:...за капак и задната пръскалка престана да пуска - помпата работи, но къде е запушено един дявол знае....

Мдаааа.... и мойте задни пръскалки (тя е една де, ама прави две струйки) са на път да се запушат и нямам идея как да ги сваля и да ги почистя.
Някой дали е пробвал това упражнение?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#36
legaladvicebg Wrote:...за капак и задната пръскалка престана да пуска - помпата работи, но къде е запушено един дявол знае....

Мдаааа.... и мойте задни пръскалки (тя е една де, ама прави две струйки) са на път да се запушат и нямам идея как да ги сваля и да ги почистя.
Някой дали е пробвал това упражнение?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#37
Момчетааа......срам не срам духане му е майката :lol:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#38
Момчетааа......срам не срам духане му е майката :lol:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#39
Shubert Wrote:Момчетааа......срам не срам духане му е майката :lol:

... е зависи какво духаш... :oops: ...
I'd like mornings better if they started later
Reply

#40
Shubert Wrote:Момчетааа......срам не срам духане му е майката :lol:

... е зависи какво духаш... :oops: ...
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)