The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос относно плафон над педалите за Volvo V40

#31
Ами не знам аз не съм ходил войник както се казва.ама ела.Може да дадеш някой съвет за волвото.И ще пийнем кафенце по центъра Big Grin .Искам малко опит да придобия за тази машина.Много екстри има и усложнения.Все нещо се появвввява.Габаритите си орпавям тук от една тема.Много полезна.С купуване на др крукшки запояване и силикониране.Става много добре.Ама с тия електроники пипам много нежно.щото после става кофти.
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#32
Един добър съвет, преди да предприемеш нещо,ако не ти е ясно попитай във форума и няма да имаш грижи.Тук има доста колеги с голяма техническа грамотност.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#33
Ами аз точно това и правя.И даже си мисял,че ставам банален.Щото за щяло и нещяло.За най-малкото.Понеже анли знаете получаваме продукт без ръководство за работа при проблеми.Надявам се ,когато ги разбера тия неща и аз да помагам на новите волваджии.Но пак благодаря за съветите.Пак доста неща научих.Ако не е този форум едвали щях да си купя и тази кола
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#34
Колега 1-во извинявай че ползвам темата ти!
Имам следният проблем:при подмяна на крушката в плафона над педалите без да искам съм опрял +и- след което не ми бачка централното,осветлението в купето и ми се резетна километражът!
Надявам се че е някой бушон. Моля ви колеги подскажете(на невежия) кой е и каде се намира!
Благодаря предварително.
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#35
Kкое централно ти се е прецакало.Осветление или заключване.дад не би и аз да суъм направил нещо.При мен си свети.Уж не съм ги допирал.Ама няма гаранция.Дано да се оправи.Тук има разбиращи ще помогнат сигурен съм
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#36
Да в това съм обеден този форум ми помогна много по стягането на моята машина!
а относно това всичко си бачкаше и кой дявол ме караше да го барам незнам ама както и да е.
Спря ми осветлението в купето централното тока за музиката и ми се резетна километражът това е вратите ги закл. с пръстче (като на ладичката) предните с ключа а багажника забравих да го погледна и сега се надявам докато св.бач някой да не го пробва хаха Big Grin
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#37
Това е предпазителя в купето                     Това е предпазителя в двигателния отсек.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#38
kurts40 Wrote:Да в това съм обеден този форум ми помогна много по стягането на моята машина!
а относно това всичко си бачкаше и кой дявол ме караше да го барам незнам ама както и да е.
Спря ми осветлението в купето централното тока за музиката и ми се резетна километражът това е вратите ги закл. с пръстче (като на ладичката) предните с ключа а багажника забравих да го погледна и сега се надявам докато св.бач някой да не го пробва хаха Big Grin
Колега твоя човек се казва Zdravko850 Точен и коректен , колега от форума, сервиза му се намира до Пикадили чаталджа, мини от там ще ти оправи болежките за нула бройки Big Grin Big Grin Big Grin
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#39
bg_tiger1978 Wrote:да взема и аз да дойда да си припомня казармените години от ШЗО-то :mrgreen: :minigun: Confusedpam1: Confusedpam1: Confusedpam1:


Нема то вече ШЗО-то в Плевен!
Минало свършено!
Няма нищо от трите големи казармени комплекса....................
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#40
Момчета мисля,че хванах проблема.Сега виждам,че осветлението вътре не ми работи.И затова явно ми свети и вратат,че е отворена и не ми работи дисатнционното.ВЪзможно ли е когаот сменях крушката на плафона над апедалите да съм разменил клемите?И това да е оказало влиание?И да е изгорял бушон.Вдиях на снимките,точно това блокче жълтото.Но как се махат тези бушони въртях натисках тия жълтите пъпки отстрани (навън навътр)Виждам,че зад тях има едни черни .Как се маха тази врътня.Всичко останали са ясни.Тези как са ги направили по дяволите.Не мога да ги махна.касетофона ми също не е вързан както трябва.Като запаля двигателя или като дам контакт автоматично се вкл касетофона ,независимо дали си изгасилл от копчето или директно колата.И също така като се вкл ако си зпаметил радиостнация нищо не се е запаметило.Все едно си махнал клемата на акумулатора.Като цяло много неща се оплексаха като реших да връзвам касетофон.И най-вероятно и от плафона над педалите.А вътре в купето има ли някакъв блок за осветлението или само отвън този блок жълтия,който е и за заключването?
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)