The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос относно плафон над педалите за Volvo V40

#41
На таблото ти има ли някакви други показания освен на колко километра ти е автомобила.М/у другото има опция касетофона да ти работи при изваден контактен ключ.Това зависи от човека който ти е правил музиката.Оригинално с изваждането на ключа всичко се изключва с цел запазване на акумулатора!При работа с ел.системата на колата се маха минусовата клема на акумулатора.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#42
Ами относно касетофона ще отида при специалист,че баща ми каза:"Аз ще го занеса при един мой човек да го направи .няма да вземе пари"Човека се е постарал.Те бях амн изпокъсани кабелите и о тколоните кори е махал и така нататък.Направил е всичко на букси.Ама не е свързан както трябва.ПРави си тяи грешки.
2.А относно таблото.Свети ми само ,че е отворен вратата.При положение,че всичко е затворено.И нищо не свети нито еид плафон и дисатнционнот не работи за откл.Иначе километрите си стоят.А бе не съ сигурен з акм-те.Не ги огледах дееба.Гледах лампите.много съм зле
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#43
Смени предпазителчето и тогава ще говорим.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#44
С това ще се занимавам определено..Но се чудя дали е възможно ако съм разменил клемите на плафона,да се е получило така.Има ли значение плюс минус там.И това е въпроса
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#45
С това ще се занимавам определено..Но се чудя дали е възможно ако съм разменил клемите на плафона,да се е получило така.Има ли значение плюс минус там.И това е въпроса
Не.Няма значение
Reply

#46
Ами явно нещо съм направил,за да предизвикам това.Чудя се ако не е изгорял бушона.Вътре в купето налиима некви ел.блокове.Там дали има нещо.А ако отида в Мото пшфое колко ли ще ме почешат
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#47
Къде стигна ти бе човек МП
Слез изкараи предпазителя замени бушонката с същия10А(стотинки!или 2лв комплектче)
Относно твоята музика и проблемите с нея някой е зацапал положението с кабелите вземи си кабел с евро букса и дано този познат (на баща ти) да не е барал кабелуните преди нея ако е то тогава работата е далеч от моите познания!
За човека със снимковия "мат'рял" отлично нямам думи(радвам се че форумът волво напълно олицитворява и самата кола "Железарка" само пичове който са готови да помогнат)
и като цято от собствената си простотия да си сложа ултравиолетова крушка на плафона понеже много ме дразни тази всеки път когато отворя преди да се кача да ми лъсва "мизерабала" в/у стелката ноо вече и с тези работи се запознах Big Grin отне ми точно 3мин(с стигането до магазина) но естествено след като вече имах идея кое каде,как и защо! Big Grin
Благодаря!
И успех на другите 8)
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#48
Лично за мен, тази крушка осветяваща педалите е най-безполезното нещо в цялата кола. Преди около 3г.й сложих ключе и от него си я включвам от време на време, колкото да проверя дали е изгоряла крушката :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#49
интересно си го измислил!
Я кажете на невежия трябва ли да се разкача клемата на акумул. или само вратите трябва да са затвор. при подмяната на въпростният бушон?
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#50
Момчета всичко оправих.СМених бушона с нов.2лв дадох з а1 бушон.И нямаше 10А и сложих 15А .Дали е голям проблем?Всичко си светна заработи и дисатнционното.Ходих да оправя касетофона.Този се оказа много добър.Много съм доволен като линейка е толквоа бързо работи,че ме смая.Аз докато кажа как искам да бъде с ключа и тме подобни.И отй ме пркъва и ивка не ми обяснявай знма как искаш.Та така.Сега останад а си намеря оригиналния събуфер.руго си е ако го сложа .Съвсем друг звук
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)