The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Одобрявате ли карането на светлини през деня?
You do not have permission to vote in this poll.
Да-само през зимата
0%
0 0%
Да-целогодишно
100.00%
1 100.00%
Не
0%
0 0%
Total 1 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Акция Светлина от 8 Ноември!

#11
unicata Wrote:
Kespanok 460 Wrote:ПП:Бях в Кат за регистрация и съм бесен!!!!! Confusedhock: Confusedhock: :evil:

Само не разбрах какво общо има това със светлините?


Е според теб кой налага тези закони.. - полиция - КАТ.


Абе помага не споря НО можеше къде къде по важни неща да се направят.......като например:

ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе.......
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#12
unicata Wrote:
Kespanok 460 Wrote:ПП:Бях в Кат за регистрация и съм бесен!!!!! Confusedhock: Confusedhock: :evil:

Само не разбрах какво общо има това със светлините?


Е според теб кой налага тези закони.. - полиция - КАТ.


Абе помага не споря НО можеше къде къде по важни неща да се направят.......като например:

ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе.......
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#13
това няма нищо общо с кат за съжаление. зависи само от нас и нашата култура. и аз правя простотии на пътя, но така съм се научил. винаги когато се опитам да бъда културка и нещо кофти ми се случва. може да звучи вече банално, но все пак сме си в българия. Confusedhock:
много се стисках да не избягам и все си мислех че нещо може да стане ама вече почвам да се отчайвам от простотията наоколо :evil:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
това няма нищо общо с кат за съжаление. зависи само от нас и нашата култура. и аз правя простотии на пътя, но така съм се научил. винаги когато се опитам да бъда културка и нещо кофти ми се случва. може да звучи вече банално, но все пак сме си в българия. Confusedhock:
много се стисках да не избягам и все си мислех че нещо може да стане ама вече почвам да се отчайвам от простотията наоколо :evil:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
Kespanok 460 Wrote:
unicata Wrote:
Kespanok 460 Wrote:ПП:Бях в Кат за регистрация и съм бесен!!!!! Confusedhock: Confusedhock: :evil:

Само не разбрах какво общо има това със светлините?


Е според теб кой налага тези закони.. - полиция - КАТ.


Абе помага не споря НО можеше къде къде по важни неща да се направят.......като например:

ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе.......

Като казваш ограничение, само да споделя че тук от 15 декември ограничението на Магистралите("в рисковите участъци") става познай колко??
Въпрос с повишена трудност.
Иначе аз съм твърдо за шофирането с вкл. фарове целодневно, все пак него плащаш на НЕК тока.
Reply

#16
Kespanok 460 Wrote:
unicata Wrote:
Kespanok 460 Wrote:ПП:Бях в Кат за регистрация и съм бесен!!!!! Confusedhock: Confusedhock: :evil:

Само не разбрах какво общо има това със светлините?


Е според теб кой налага тези закони.. - полиция - КАТ.


Абе помага не споря НО можеше къде къде по важни неща да се направят.......като например:

ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе.......

Като казваш ограничение, само да споделя че тук от 15 декември ограничението на Магистралите("в рисковите участъци") става познай колко??
Въпрос с повишена трудност.
Иначе аз съм твърдо за шофирането с вкл. фарове целодневно, все пак него плащаш на НЕК тока.
Reply

#17
Kespanok 460 Wrote:Е според теб кой налага тези закони.. - полиция - КАТ.
Ами законите, господа, никога и никъде по света не се налагат от полицията. Полицията, и в частност КАТ са органа, който следи за спазването на закона(за движение по пътищата).
Kespanok 460 Wrote:ПП:Бях в Кат за регистрация и съм бесен!!!!!
Бюрокрация е имало, има, и ще има и за напред, но това не е повод да не спазваме законите.
Нервите също не са подходящ съветник - особено когато сме в автомобила си.
А за светлините съм твърдо ЗА. При съвременните скорости и цветове на автомобилите, съм сигурен, че фаровете помагат ( не на теб самия) на участниците в движението ( в това число и на пешеходците).
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#18
Kespanok 460 Wrote:Е според теб кой налага тези закони.. - полиция - КАТ.
Ами законите, господа, никога и никъде по света не се налагат от полицията. Полицията, и в частност КАТ са органа, който следи за спазването на закона(за движение по пътищата).
Kespanok 460 Wrote:ПП:Бях в Кат за регистрация и съм бесен!!!!!
Бюрокрация е имало, има, и ще има и за напред, но това не е повод да не спазваме законите.
Нервите също не са подходящ съветник - особено когато сме в автомобила си.
А за светлините съм твърдо ЗА. При съвременните скорости и цветове на автомобилите, съм сигурен, че фаровете помагат ( не на теб самия) на участниците в движението ( в това число и на пешеходците).
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#19
Kespanok 460 Wrote:ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе.......

И колко да стане?
Предложи една скорост, дето ще спаси всички ни!
Защото съм виждал катастрофи и при 10 км/ч....
... с летален изход..... ( за тия, дето не знаят какво е "летален" - човека се гътна, гушна китката, ритна камбаната....)
I'd like mornings better if they started later
Reply

#20
Kespanok 460 Wrote:ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе.......

И колко да стане?
Предложи една скорост, дето ще спаси всички ни!
Защото съм виждал катастрофи и при 10 км/ч....
... с летален изход..... ( за тия, дето не знаят какво е "летален" - човека се гътна, гушна китката, ритна камбаната....)
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)