The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Одобрявате ли карането на светлини през деня?
You do not have permission to vote in this poll.
Да-само през зимата
0%
0 0%
Да-целогодишно
100.00%
1 100.00%
Не
0%
0 0%
Total 1 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Акция Светлина от 8 Ноември!

#31
Така, за светлините и аз съм съгласен а за това дето викаш:
"ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе......."
Е какво общо има тука КАТ? Това опира до възпитание на хората как ще карат.

Що се касае до нервността тя не зависи от скоростта, а по скоро от тесните улици на нашия мил град, преди '89г. в София е имало само 200 000 коли а сега са над 700 000 е тия тесни улици как да го поемат тоя трафик? Преди няколко дена отсечката между паметника Левски и оборище(няма и 100м.) я взех за 15-20 минути и накрая ми писна и завих към Александър Невски и се прибрах, просто улиците ни не могат да понесат трафика, ако улиците ни понасяха трафика съм сигурен че нервите и скоростите в градски условия щяха да са в полза на всички. Това е. Улиците ни са тесни и от тях идва цялата дъндания, не сте ли съгласни?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#32
Така, за светлините и аз съм съгласен а за това дето викаш:
"ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТТА!!!!
Да почнат да карат човешко 90% процента от обществото,да я няма тази изнервеност абе......."
Е какво общо има тука КАТ? Това опира до възпитание на хората как ще карат.

Що се касае до нервността тя не зависи от скоростта, а по скоро от тесните улици на нашия мил град, преди '89г. в София е имало само 200 000 коли а сега са над 700 000 е тия тесни улици как да го поемат тоя трафик? Преди няколко дена отсечката между паметника Левски и оборище(няма и 100м.) я взех за 15-20 минути и накрая ми писна и завих към Александър Невски и се прибрах, просто улиците ни не могат да понесат трафика, ако улиците ни понасяха трафика съм сигурен че нервите и скоростите в градски условия щяха да са в полза на всички. Това е. Улиците ни са тесни и от тях идва цялата дъндания, не сте ли съгласни?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#33
Zdravko Wrote:Явно въобще не сте разбрали за какво става въпрос.

Господа,
Докато не се научим да си спазваме законите(без значение дали те са добри или лоши, това е тема на друг разговор), няма да имаме дори и държава.
точно аз много добре те разбирам и си абсолютно прав, просто давах пример за народопсихология
S40 2.0 16V
DUM SPIRO SPERO
Reply

#34
Zdravko Wrote:Явно въобще не сте разбрали за какво става въпрос.

Господа,
Докато не се научим да си спазваме законите(без значение дали те са добри или лоши, това е тема на друг разговор), няма да имаме дори и държава.
точно аз много добре те разбирам и си абсолютно прав, просто давах пример за народопсихология
S40 2.0 16V
DUM SPIRO SPERO
Reply

#35
sa6on Wrote:
Zdravko Wrote:Явно въобще не сте разбрали за какво става въпрос.

Господа,
Докато не се научим да си спазваме законите(без значение дали те са добри или лоши, това е тема на друг разговор), няма да имаме дори и държава.
точно аз много добре те разбирам и си абсолютно прав, просто давах пример за народопсихология

Е значи е дошло време за разпускане :?
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#36
sa6on Wrote:
Zdravko Wrote:Явно въобще не сте разбрали за какво става въпрос.

Господа,
Докато не се научим да си спазваме законите(без значение дали те са добри или лоши, това е тема на друг разговор), няма да имаме дори и държава.
точно аз много добре те разбирам и си абсолютно прав, просто давах пример за народопсихология

Е значи е дошло време за разпускане :?
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#37
и, да, щях да забравя-винаги на къси Smile
S40 2.0 16V
DUM SPIRO SPERO
Reply

#38
и, да, щях да забравя-винаги на къси Smile
S40 2.0 16V
DUM SPIRO SPERO
Reply

#39
100% за светлините по всяко време. няма да ни коства повече от 1-2 крушки годишно повече. за по-малкия риск от беля съм съгласен да си ги купя тези крушки.
А за ограничаването още на скороста съм 100% против. като не спазваш знак 60 да не би да започнеш да спазваш знак 40 ако го сменят? или като НЕ са те глобили 20лв пука ли ти че НЯМА да те глобят 40лв. номера според мен е в ЕФЕКТИВНОТО наказание или казано по друг начин който сгафи - сигурно наказание.

много се дразня като чакам по 15 мин за ляв завой при практикер на цароградско а гяволите минават от дясната лента и задръстват кръстовището и само по 2-3 коли от редовната лента минават на един сфетофар. там понякога има катаджии и ми се пълни душата като гледам как ловят гяволите. после 2-3 дена е нормално и отново задръстване до другия дежурен наряд на кръстовището
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#40
100% за светлините по всяко време. няма да ни коства повече от 1-2 крушки годишно повече. за по-малкия риск от беля съм съгласен да си ги купя тези крушки.
А за ограничаването още на скороста съм 100% против. като не спазваш знак 60 да не би да започнеш да спазваш знак 40 ако го сменят? или като НЕ са те глобили 20лв пука ли ти че НЯМА да те глобят 40лв. номера според мен е в ЕФЕКТИВНОТО наказание или казано по друг начин който сгафи - сигурно наказание.

много се дразня като чакам по 15 мин за ляв завой при практикер на цароградско а гяволите минават от дясната лента и задръстват кръстовището и само по 2-3 коли от редовната лента минават на един сфетофар. там понякога има катаджии и ми се пълни душата като гледам как ловят гяволите. после 2-3 дена е нормално и отново задръстване до другия дежурен наряд на кръстовището
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)