The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голф 4-ка или S/V40

#61
Cavalera: Аз съм аз съм Big Grin , на заден план зад Ванката Big Grin
Reply

#62
traffic, моята версия за голфистите - преди година, година и половина мой приятел искаше да си купи Голф4 и ме попита за мнение. Казах му че съм чел че са стабилни и здрави автомобили, но няма да си взема такъв заради понятието "Голфист"(хора с Голф 2,3 или 4) и че бих взел единсветно Голф5 или 6, за които нямам пари. Естествено и той като теб реагира че преувеличавам, че съм предубеден, че вярвам на хорски приказки и тн, а аз изказах мнение базирано на лични наблюдения и опит. След известно време трябваше да пътуваме заедно и му казах да преброи колко Голфа ще видим, колко от тях ще направят изцепка, и колко от изцепките са фрапиращи. Точните цифри не ги помня, но около 80% от голфистите направиха нещо, с което да ги забележим на пътя. На половината изцепките бяха сериозни, а на 2ма направо самоубиствени - единия изкара късмет че отсреща нямаше никой, а други просто накара 2 колони да отбият и спрат за да не се размаже. След известно време ми каза, че бил продължил наблюденията и резултатите потвърдили думите ми.... Не си купи Голф Smile

Съгласен съм - във всички марки има безумници, но просто при Голфовете този процент е фрапиращ. Ако срещнеш 10 Волва, един или двама ще направят глупост и може би най-много само на единия ще застраши живота на другите. При 10 Голфа 8 ще се покажат и 2-3ма няма да мислят за живота изобщо.

А иначе трябва да си намеря и аз такова за спане в колата, супер яка идея! Smile
Volvo V40 2.0, 1999, 140hp, automatic, ГИ
Reply

#63
Добре де, на дълъг път къде ги виждате тези голфове?!? Те си стоят отдясно, а дори и отляво да са след 2-3 светкавици се прибира, де ще иде като вижда че "ида". И проблеми няма. Голфето си има определени възможности - той със 160+ нагоре не може независимо от мотора - купето му не го позволява. Какъв е извода - за да не ни се пречкат караме така, както те не могат и готово.
Горното разбира се е философо-абстрактната гледна точка и коментарите по него твърдение ще са излишни.
Замислете се обаче над следното - къде по главните пътни артерии сте срещали голф? С каква регистрация е бил той - локална т.е. придвижва си се човека от града до село Х. Мен лично за гръмоотвод са ме ползвали какви ли не коли но никога не е бил голф. (под гръмоотвод разбирам да кара зад мен на дистанция и ако има куки да горя аз, а той да има време да реагира).

В заключение: темата е аналогична на "кое е първо: кокошката или яйцето?" Можем да си чепкаме езиците до безкрай или докато не загрубее тона и някой мод или админ не я заключи.
За всеки влак си има пътници. Хлапето си зема едно голфче, потрошава го докато се учи да кара и да поддържа автомобил и след това вече си решава - пак ли иска голф или вече е готов за нещо по-сериозно. Съдя по себе си - 2бр 4ХХ отидоха при надин, първата горката толкова да не ми беше ясно за какво иде реч, че да сипя хидр. масло в казанчето на спирачките ... толкова да съм побутвал този и онзи отпред-отзад.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#64
Да кажа и аз нещо...нов собственик съм на Волво от едва 3 дни и още не съм го опознал толко добре , но да се сравнява Волво с Голф е направо гавра .Имах голф 2-ка , а баща ми в момента има голф 4-ка така че имам богат опит с концепцията и възможностите на модела...първо това са коли от друг клас и второ ...няма второ просто не ги сравнявайте ...от всички коли които съм карал и притежавал единствените коли в които съм сядал и в главата ми е проблясвала мисълта "тва е моята кола" са Мерцедес и Волво. Поздрави
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)