The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голф 4-ка или S/V40

#51
traffic Wrote:momcho00 бате земи си засечи вървящата 1.6 (повече от 2.0 ) лимузина и пак напиши мнение тук за колко си вдигнал 100!
Колега не съм казвал за колко ми дига от 0 до 100 за да се хваля..просто казвам че върви яко за 1.6 и повече от тая 2-ка дето съм я пробвал..а това че съм пробвал 2-ка един път и то издухана може би незнам..е друг въпрос..и да може да я засеча Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#52
Stanchoni нек да е мир Smile
Спирам да коментирам по темата, защото има бая негативно настроени към понятието "гоуфаджия". Все пак не съм враг на марката Волво и за това съм закупил топ модела на серията, но не мога да остана безмълвен, когато нещо не ми харесва.

ПС: Споровете, на кой колата е самолет или ракета на НАСА, ОБИКНОВЕНО се разрешават или с видео материал или на улицата, както е прието. Чудно ми е само как ги мерите тия времена и с КАКВО от 0-100км/ч?
Reply

#53
Аз лично ако го меря ще го меря със хронометър.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#54
metallista не спирай бате , трябва да си изясним понятието "голфаджия" , и че то се отнася за персон , а не за овтомобил
ето пресен пример: колата е Волво С80 , пътя е двулентов(за справка входа на стара загора , района на ветернарния техникум). следната случка, прибирам се от село и въпросното волво кара на средата на пътя, по осевата линия(с едни 30-35км/ч), неможе да минеш нито отляво нито отдясно и съответно задръства. аз съм първа кола след него, а зад мен имаше още3-4 коли. Викам си тоя колега що не се мръдне, и му свиркам "пиб, пиб" лекичко, виждам че ме забелязва в огледалото и никаква реакция, пак свирнах леко и пак нищо . задържах клаксона за поне 1 мин, оня ме гледа и не мърда... на гърбицата намаля и се дърпа в ЛЯВА лента. изразнявам се в него и му казвам : "колега бива ли така да караш на средата на пътя , задръстваш движението" и ня ми вика " ще си карам където си искам и ще правя каквото си искам, ако искам и ще спра насред пътя и ще си заключа колата" аз останах безмълвен. кифлата дето стоеше до него вика" ахаха май се насра а" ... нищо не отговорих, просто нямаше смисъл ...
след гърбицата , оня се изтреля с мръсна газ... а аз все така безмълвен и опитващ се да осъзная къде сбърках , със забележката си... малко по надоло след реверсивното , пак се засичаме на светофара на червен сигнал, кифлата ме гледа и ме сочи с пръст и се смее, светна зелено показа ми среден пръст и отпрашиха, аз си завих задясно по маршрута ...
според мен няма значение каква кола караш , а колко акъл имаш в главата Wink
и моля коментирайте, а не се натискайте пред мониторите и не се сърдете!
поздрави и с най - добри чувства !
Reply

#55
Ми колега ежедневие кво да ти кажа..в София е още по зле..аз гледам на спасявам живот и съм се боднал във най-голямото задръстване за да мина по най-прекия път..а пича със джипа излезна и с две ръце ми показа среден пръст..манталитет човече..никаква толерантност а може той да е в линейката в тоя момент..айде безаварийно и не се заяждайте с такива че не знаете какви са и що са..Поздрави Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#56
Ако ще спорите, първо уточнете въпроса "Голф 4-ка или S/V40" ама за какво? - за семейна кола, за дълъг път, за превоз на товари, за тинейджърска кола, за гонки...
Кое е по-красиво - това определено е субективно - на мен лично Волвото ми харесва много повече.
Кое е по-бързо - не ме интересува - колата я ползвам за други цели, а не да се състезавам или да избивам комплекси.
Ако трябва да избирам да отида от Варна до София пак бих избрал Волвото - сядал съм и в Голф 4-ка.
За градска кола може би бих избрал голфа - но към момента съм почти изцяло пеша - офиса ми е на 5 мин пеша и на 10 с колата.
А ако някой успее да пренесе това което аз съм прекарвал с В40ката с голф ще го призная.
А това оставям без коментар...    
Reply

#57
traffic : Ясна работа щом е имало кифла в колата..

Cavalera: Подвижна спалня (широка при това !!! ) харесва ми :twisted: :ugeek: !
Настояща : Volvo S40 1.8 115hp 98г AUTOMATIC - ГИ Бардолини
Предишна: Toyota Corolla RunX LD
Проектиране и поддръжка на интернет страници + СЕО оптимизация Ниво №1. -10% отстъпка VDesign
Reply

#58
Cavalera : За спалнята нямам думи , аз съм по същия начин Wink, събирам се без проблем и си спя като бял човек Smile за багаж няма си говорим че е отделна тема :mrgreen: колко съм качвал на релсите не е истина :oops:
п.п. тая снимка от копринка от коя година е? до теб нямаше ли едно сиво старозагорско волво :oops:

momcho00 : прав си ! но аз не съм имал за цел да се заяждам! и още повече си замълчах щото беше 60 кила изтръпляк и ако стане нещо и го набия нали се сещаш че аз ще съм виновен! просто имат едно такова самочувствие... абе искам някъде на неоживено да го срещна и да си поговоря с него...
Reply

#59
traffic Wrote:тая снимка от копринка от коя година е? до теб нямаше ли едно сиво старозагорско волво
от 2009 е, само дето не мога да различа това зад сивото волво дали си ти :oops:    
Reply

#60
traffic Wrote:Cavalera : За спалнята нямам думи , аз съм по същия начин Wink, събирам се без проблем и си спя като бял човек Smile за багаж няма си говорим че е отделна тема :mrgreen: колко съм качвал на релсите не е истина :oops:
п.п. тая снимка от копринка от коя година е? до теб нямаше ли едно сиво старозагорско волво :oops:

momcho00 : прав си ! но аз не съм имал за цел да се заяждам! и още повече си замълчах щото беше 60 кила изтръпляк и ако стане нещо и го набия нали се сещаш че аз ще съм виновен! просто имат едно такова самочувствие... абе искам някъде на неоживено да го срещна и да си поговоря с него...
В случая ти си бил прав по всички правила..защото е недопустимо на главен път да караш едновременно в 2 ленти и по начин по който никой не може да те задмине и да правиш колона зад себе си..доколкото за шамаренето..за шамарене си е и то яко..е такива келеши правят катастрофите и инцидентите в България и убиват невинни хора със своята безнаказаност и чуство за величие..и то само да впечатлят някаква кифла..скоро имахме случай в София на двама убити знаете за какво говоря.. Поздрави Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)