The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща край Казанлък 12-14 Август - "Синята река"

#1
Къде и кога,че ни домъчня,а и въдиците ръждясаха.На Кавалера му се е допила С Т о Й о В а.. и му се е дослушало П аН гЕ вА .. Arrow
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#2
До падането на студа и снега сезона е открит Wink :mrgreen: . Мен ме няма само в периода 31.07-05.08.2011г.и после в началото на септември, но за сметка на това имам верни колеги и приятели, които и в този период ще са на линия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
100Y0 Wrote:Мен ме няма само в периода 31.07-05.08.2011г.и после в началото на септември, но за сметка на това имам верни колеги и приятели, които и в този период ще са на линия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Ти остави актуална снимка и туба с ракия(от твоята),пък ходи където щеш ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#4
Kangalov Wrote:
100Y0 Wrote:Мен ме няма само в периода 31.07-05.08.2011г.и после в началото на септември, но за сметка на това имам верни колеги и приятели, които и в този период ще са на линия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Ти остави актуална снимка и туба с ракия(от твоята),пък ходи където щеш ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ти дай тубата, пък и без снимката ще минем :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


оная река да не вземе да пресъхне??? :roll:
Reply

#5
Синята река е малко язовирче над Бузовград и не се очаква скоро да пресъхне за разлика от ракията ми :oops: ако ме няма обаче ще минете само със снимката ми или даже без нея Tongue :twisted: ...гаден съм нали :twisted: :twisted: :twisted:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
Тя тая "Синя река" се оказа язовирче, след малко да не излезе, че не е и синя :roll:
Ей тоя 100УО пак се опитва да си скрие "оная" ракия от мене. Два пъти организира срещата,
когато немога да присъствам, а сега като няма на къде той ще забегне на някъде. Tongue
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П. ама това със снимката не е вариант за присъствие - какво ще правим на Танас снимката + кухарка :mrgreen:
Reply

#7
Наско е такъв виртуоз, че и от снимката ще накара китарата да свири. Без него купона не е същия!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#8
Какво стана сега,аз веднъж реших да дойда,а то няма да има среща.Айде бре,да не пресушиха язовира.?
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#9
само пясъци и дюни останаха ....
Reply

#10
И един гарван грачи грозно нейде в полето...


П.П. Кангалов нещо си се объркал - срещата тая седмица е пред Терапията Tongue
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)