The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ужас, днес ме изтрещяха

#11
Няма такъв късмет като твоя, не съм и чувал за подобен случай... Оправи ли се със застрахователите?
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#12
Моята V40 я пробвах отпред в задницата на Passat 6 и резултата макар и леко негативен за мен беше по - вече от учудващ .....
На Волвото - огънат леко навътре капак в областта на решетката, счупена решетка, счупено стъкло на десния фар ....
На Пасата - лека драскотина на задната броня (отдолу), щото май лееееко влязох под него....
В крайна сметка 1:0 за Пасата, ама собственика й нямаше претенции, а това съответно означава, че нямаше акт за мен .....
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#13
В повечето случаи удара си остава за сметка на задния, особено ако е натиснал спирачки и е забил муцуната - тогава удря директно гредата. Иначе това, че външно е само с драскотина не е така - самата греда се огъва, потъва навътре, просто не си личи толкова външно...
Reply

#14
EEEE Wrote:Няма такъв късмет като твоя, не съм и чувал за подобен случай... Оправи ли се със застрахователите?



И двете застраховки са на ЛЕВ инс и то на мое име. Още докато тръгнах да обяснявам какво е станало и се усетих, че звуча направо смешно и много нагласено.
Човека ми каза, че съжалява, но ако се опитам да взема пари с тази история просто ще ми се изсмеят от централата в София!!!
Ще мина Волвото като кажа, че са ме ударили на паркинг, а фията ще си го оправя сам. Sad
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply

#15
и това застрахователите са просто..........в крайна сметка какво значение има кой те е ударил дали жена ти дали майка ти дали комшииката или някоя от незнам си къде. нали са прибрали пари за застраховката, ама само са се научили да взимат и като трябва да дават ще ти донесат от 100 дерета вода да те убедят че те са правите :twisted: никаде не пише че роднина неможе да те ударя.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)