The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с съединител

#1
Здравейте колеги
Имам проблем с съединителя.Скоростите влизат зор като я запаля.Когато е изгасена и съм натиснал съединителя паля и скоростите влизат без никакъв зор.Смених течността на казанчето промих системата и пак не иска.Съмнява ме горната помпа данеби да не прави достатъчно налягане,но когато го натискам и пускам в долната помпа лагер се чува едно скърцане.Ако някой е имал този проблем да даде съвет.Могат ли да се ремонтират или не-могат ако могат е добре ако не ми се въртят едни 7 стотака за горна и долна помпа което не ме устройва.Другия вариант е съединителя но той не боксува.
Reply

#2
Slavcho 88 Wrote:Здравейте колеги
Имам проблем с съединителя.Скоростите влизат зор като я запаля.Когато е изгасена и съм натиснал съединителя паля и скоростите влизат без никакъв зор.Смених течността на казанчето промих системата и пак не иска.Съмнява ме горната помпа данеби да не прави достатъчно налягане,но когато го натискам и пускам в долната помпа лагер се чува едно скърцане.Ако някой е имал този проблем да даде съвет.Могат ли да се ремонтират или не-могат ако могат е добре ако не ми се въртят едни 7 стотака за горна и долна помпа което не ме устройва.Другия вариант е съединителя но той не боксува.

Натискането на педала как е? Изисква ли голямо усилие(твърд педал)?
Reply

#3
Педалът има един пружинен усилвател за по леко натискане.Като го натисна е малко твърд в началото и след това олеква.Одеве гледах горната помпа между нейното стъбло и педалът има една пластмаса обаче гнездото което лежи на педалът е малко разбито а гледам е гресирано.Да не бе този луфт да е проблема ама той е много малък няма и милиметър.Какво значение има твърдостта на педалът?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)