The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща - Стара Загора - 15.01.2012г.

#11
Емили Wrote:Аз приветствам промяната на датата ,ако е окончателно 15-ти януари ..Smile
Надявам се да се подготвя с подаръците до тогава ,а също и да доведа
едно джудже-нов член на клуба ни с полуново S 40 ...Smile

При това положение, ще дойдем и ние при подаръците. :mrgreen:
Reply

#12
Ако не ми мине котка път и аз съм там
Volvo 850 2.5 TDI / 140 ph

[Image: ab204263.gif]
фотограф киев
Reply

#13
Нека да кажем, че и ние се присъединяваме към бандата! Wink
Reply

#14
ivanmblaster Wrote:
Емили Wrote:Аз приветствам промяната на датата ,ако е окончателно 15-ти януари ..Smile
Надявам се да се подготвя с подаръците до тогава ,а също и да доведа
едно джудже-нов член на клуба ни с полуново S 40 ...Smile

При това положение, ще дойдем и ние при подаръците. :mrgreen:

Е-хааа,всички гости са добре дошли и много скъпи ...Smile
Много държим и на казанлъшкото участие ,поне с представител на четата ...Smile))
Reply

#15
И ние мислим да се присъстваме на срещата Ви.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#16
Живот и здраве да е ще има казанлъшко участие Wink :mrgreen:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#17
Здравейте приятели имам да ви съобщя че има развитие по темата за срещата и то се отнася за заведението.Тази вечер пообиколих тук-там и резултата е следния - имаме възможност да избираме между 4 заведения като съм предвидил те да имат и паркинг за колите. Та въпросните заведения са - Харабията( на Патриарх Евтимий над Августа Траяна), Петте кьошета - пак там, но малко по нагоре-до кръговото на Мол Галерия Big Grin , ресторант Камината - близо до ДНА и познатото на всички "Орехчето".За да се получат нещата както си трябва нека всеки който ще посети срещата и заведението да пише тук в темата своето предпочитание за заведение за да мога да направя резервация. Ще решим на кое заведение да отидем според това за кое заведение има най-много предпочитания. С всички заведения съм се разбрал че ще им се обадя до петък на обяд за да потвърдя или откажа резервацията,затова молбата ми към вас е в следващите два дни до петък сутрин да знам колко човека ще дойдат за да се обадя.Предупредил съм че резервацията ще е ориентировъчно за около 15 човека,като могат да бъдат и доста повече,капацитета на всичките е поне за 40 така че не е проблем колко човека ще дойдат,но понеже някои от тях ще работят само ако потвърдим резервацията е хубаво да им кажем колко ще сме с цел да се подготвят с количества продукти,порции и т.н.Благодаря ви предварително.

П.П. Проблем с паркирането може евентуално да има на "Камината" понеже уличката е малка и тясна,за другите места мисля че ще се справим.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#18
Моето предпочитание е за ресторант "Петте кьошета" - има място дори и за хорце да друснем на дансинга Wink .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#19
Не познавам заведенията, които си посочил, така че разчитам на Вашето мнение. Идваме заради Вас и където и да сте, смятам, че ще си прекараме добре. Stanchoni, само ще те помоля да ми пуснеш GSM на лични, за да мога при нужда да ползвам жокер "обади се на приятел".
За сега смятам да сме двама възрастни с две деца.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#20
stivmar Wrote:Не познавам заведенията, които си посочил, така че разчитам на Вашето мнение. Идваме заради Вас и където и да сте, смятам, че ще си прекараме добре...

Взе ми думата от устата :mrgreen:
И аз мисля, че ще се получи една много приятна среща, за която си заслужава да изминеш и повече от 500 км.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)