The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
температурата пада

#31
по принцип съм го прибрал. до колкото знам някой имали газ ,а другите не мога да се сетя метала как се казваше който при толина се разширява и така му е принципа на работа. този със сигурност не работи както трябва. сега е много по-различно а може би и разхода ще паднеSmile
волво S40 2000г,1.8 ,122 коня
Reply

#32
Ще падне разбира се, и на бензин и на газ ще ти падне.
Принципно в капсулата има спирт който се разширява от топлината и отваря клапана на термостата, на принципа на термометъра е цялата далавера.Това е класическия тип термостати.
Пък я го клъцни с флекса да видиш какво има вътре, така и така е за боклука.
V40 B4204S '97
Reply

#33
spas aleksov Wrote:може би и разхода ще паднеSmile
Ще падне колега , вече двигателя ти ще работи при нормална работна температура и няма да има проблеми !
ПП:Колега ако си с инфоцентър , би ли дал на колко градуса ти поддържа температурата с новия термостат ? Ако нямаш здраве да е ! Поздрави ! Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#34
по принцип ,имам някакъв инфо център,където показва среден разход на 100км,момнтен,температурата на вън,километри и другото не знам за какво е,може би трябва да е средна скорост,нопоказва се малки стойности,около 30,40. проверявал съм го и на магистралата. не знам как да ти помогна,може би нямам това за което питаш ти.
волво S40 2000г,1.8 ,122 коня
Reply

#35
днес си намерих и въпросния маркуч за топлия въздух,за инфо в евро 07 ги има всякакви. този беше 8лв
волво S40 2000г,1.8 ,122 коня
Reply

#36
momcho00 Wrote:
spas aleksov Wrote:може би и разхода ще паднеSmile
Ще падне колега , вече двигателя ти ще работи при нормална работна температура и няма да има проблеми !
ПП:Колега ако си с инфоцентър , би ли дал на колко градуса ти поддържа температурата с новия термостат ? Ако нямаш здраве да е ! Поздрави ! Smile

С оригинален нов термостат температурата е 85-90 градуса. Ясно се вижда как термостата отваря на 90 и затваря на 85.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)