The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Асоциация на Авто Клубовете (предложение)

#21
Интересното е, че когато мислехме да вдигаме стачки за дупките и на мен ми се въртеше подобна идея и вчера пак се сетих като видях предложението за обща среща със Саабите, така че аз съм ЗА, няма да е лошо направо тези дни да се направи една среща от шефовете на всички клубове и да се предприемат действия.

ПП
Свилене, стачките за дупките отпаднаха щото бат Бойко ни изпревари :twisted:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
Интересното е, че когато мислехме да вдигаме стачки за дупките и на мен ми се въртеше подобна идея и вчера пак се сетих като видях предложението за обща среща със Саабите, така че аз съм ЗА, няма да е лошо направо тези дни да се направи една среща от шефовете на всички клубове и да се предприемат действия.

ПП
Свилене, стачките за дупките отпаднаха щото бат Бойко ни изпревари :twisted:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
опа от УС съгласните станаха 4ма а съм сигурен и последния какво ще каже. мнението на писалите дотук клубари е положително . мисля че няма какво да протакаме а адвоката да каже трябва ли да правим нещо от УС да упълномощяваме шефката, да ходим всички или как да постъпиме за да сме легитимни на срещата и да го правим. Събине топката е в тебе.

ПП Цял шеф на мерцедес клуб ни кани на среща та с шефка на волво клуб ли няма да има честта да се срещне. как и да го гледама нашто си е по-убаво
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#24
опа от УС съгласните станаха 4ма а съм сигурен и последния какво ще каже. мнението на писалите дотук клубари е положително . мисля че няма какво да протакаме а адвоката да каже трябва ли да правим нещо от УС да упълномощяваме шефката, да ходим всички или как да постъпиме за да сме легитимни на срещата и да го правим. Събине топката е в тебе.

ПП Цял шеф на мерцедес клуб ни кани на среща та с шефка на волво клуб ли няма да има честта да се срещне. как и да го гледама нашто си е по-убаво
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#25
ALEXONE™
ей, тая носталгия към волвото, се те води насам към нашия клуб :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#26
ALEXONE™
ей, тая носталгия към волвото, се те води насам към нашия клуб :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#27
Efri 740 Wrote:ALEXONE™
ей, тая носталгия към волвото, се те води насам към нашия клуб :wink:

И DJ_FUNKY го води същата тая носталгия.... Big Grin
Нищо, че макар и за малко бе към Волво клуба! :thumbright:

Здрасти, Гриша!
Идеята ти е супер.
И мисля, че е съвсем в реда на нещата да се сформира такава Асоциация. Просто днешното време го налага.
Подрепям твърдо подобно начинание.
Вие също като нас сте един млад клуб, но криещ голям потенциал. И ако ние не успеем да си подадем ръце, то кой ще го направи? Москвич и Лада ли? :roll:
Последната дума в крайна сметка е на УС на клуба ни. А те са много дейни и идейни сериозни, млади хора.
Дано тази чудесна идея да не остане само тук, във виртуалното пространство, а стане скоро реалност. :hello2:
Поздрави.
Жоро
Reply

#28
Efri 740 Wrote:ALEXONE™
ей, тая носталгия към волвото, се те води насам към нашия клуб :wink:

И DJ_FUNKY го води същата тая носталгия.... Big Grin
Нищо, че макар и за малко бе към Волво клуба! :thumbright:

Здрасти, Гриша!
Идеята ти е супер.
И мисля, че е съвсем в реда на нещата да се сформира такава Асоциация. Просто днешното време го налага.
Подрепям твърдо подобно начинание.
Вие също като нас сте един млад клуб, но криещ голям потенциал. И ако ние не успеем да си подадем ръце, то кой ще го направи? Москвич и Лада ли? :roll:
Последната дума в крайна сметка е на УС на клуба ни. А те са много дейни и идейни сериозни, млади хора.
Дано тази чудесна идея да не остане само тук, във виртуалното пространство, а стане скоро реалност. :hello2:
Поздрави.
Жоро
Reply

#29
Ами то си е краино време за такова нещо. Аз съм твърдо ЗА.
А и задачи за Асоциацията ще има доста, кой друг би могъл да окаже натиск върху Вносителите на автомобили (нови и употребявани), сервизите, и други подобни ако не една Асоциация на клубовете, краино време е да не си чешем езиците(пръстите) по форумите, а да се обединим за да защитаваме правата си както подобава.
Що се отнася до срещата хубаво е да отидат повече хора, защото това значи повече идеи и акъл. :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#30
Ами то си е краино време за такова нещо. Аз съм твърдо ЗА.
А и задачи за Асоциацията ще има доста, кой друг би могъл да окаже натиск върху Вносителите на автомобили (нови и употребявани), сервизите, и други подобни ако не една Асоциация на клубовете, краино време е да не си чешем езиците(пръстите) по форумите, а да се обединим за да защитаваме правата си както подобава.
Що се отнася до срещата хубаво е да отидат повече хора, защото това значи повече идеи и акъл. :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)