The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Асоциация на Авто Клубовете (предложение)

#71
Mishell Wrote:...Ще отворя още една банкова сметка, която ще е специално и само за дарения, както вече са сторили и в други клубове. И тий като по принцип не обичам да казвам "Ще, ще", пък само ще да остане, предпочитам да е "еди какво си направихме". Да видим сега какво ще стане. Въпроса е задействан, да докараме работата докрая.

Къде да видим номера на банковата сметка за даренията?
Аз искам да я "използвам"!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#72
Mishell Wrote:...Ще отворя още една банкова сметка, която ще е специално и само за дарения, както вече са сторили и в други клубове. И тий като по принцип не обичам да казвам "Ще, ще", пък само ще да остане, предпочитам да е "еди какво си направихме". Да видим сега какво ще стане. Въпроса е задействан, да докараме работата докрая.

Къде да видим номера на банковата сметка за даренията?
Аз искам да я "използвам"!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#73
rokoko Wrote:Къде да видим номера на банковата сметка за даренията?
Аз искам да я "използвам"!

В събота ще ходя до банката, за да я открия. Просто нямам възможност през седмицата.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#74
rokoko Wrote:Къде да видим номера на банковата сметка за даренията?
Аз искам да я "използвам"!

В събота ще ходя до банката, за да я открия. Просто нямам възможност през седмицата.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#75
ВАЙ, ВАЙ ВАЙ ВАЙ
Що така се засилихте с тия дарения без клуба да се е "събрал", "укрепил" и т.н.!!!
Мисля че много избързвате с това явление "ДАРЕНИЕ".

Нали нейскате да изгоните някой членове от клуба!?

Ако толкова ви се дават пари за бездомните или болни деца, или дарения, каквото и да е.
Какво ще стане и с другите неща който трябва да се направят за клуба!

Аз съм безработен и ... т. н.
Няма ли да помагаме и на голямите хора!?
Инвалидите?
Известни личности изпаднали в бедност от малката пенсия, и т.н.

Идей имам много.
НО МРАЗЯ, да тръгне една идея и, ... и само на там.
Нека да се мисли и чак тогава да се прави нещо!
Дайте да бързаме щото празника наближава - да се съберат средствата!!!
Абе, немам думи!!!!!!!!!

Ако така набързо ще се навиваме на идей който не са чак толкова лесни за изпълнение ...... , и ще правим за другите ДОБРИНИ........
АЗ ЩЕ НАПУСНА ТОЗИ КЛУБ, НО колата няма да сменя!


Съжалявам, че, така се отнасям в нещата, ама ......, по някой път ми писва да бъда като другите "овце" в обществото.
За разлика от " овцете в обществото " - аз имам собствена мисъл и ........ нетръгвам с главата в СТЕНАТА.
Ай сега помислете.
Sad
За малко да изчезна от нета и ....., да направите и ......., айде да не казвам.
..................
..................
..................
.................
разочарован съм!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#76
ВАЙ, ВАЙ ВАЙ ВАЙ
Що така се засилихте с тия дарения без клуба да се е "събрал", "укрепил" и т.н.!!!
Мисля че много избързвате с това явление "ДАРЕНИЕ".

Нали нейскате да изгоните някой членове от клуба!?

Ако толкова ви се дават пари за бездомните или болни деца, или дарения, каквото и да е.
Какво ще стане и с другите неща който трябва да се направят за клуба!

Аз съм безработен и ... т. н.
Няма ли да помагаме и на голямите хора!?
Инвалидите?
Известни личности изпаднали в бедност от малката пенсия, и т.н.

Идей имам много.
НО МРАЗЯ, да тръгне една идея и, ... и само на там.
Нека да се мисли и чак тогава да се прави нещо!
Дайте да бързаме щото празника наближава - да се съберат средствата!!!
Абе, немам думи!!!!!!!!!

Ако така набързо ще се навиваме на идей който не са чак толкова лесни за изпълнение ...... , и ще правим за другите ДОБРИНИ........
АЗ ЩЕ НАПУСНА ТОЗИ КЛУБ, НО колата няма да сменя!


Съжалявам, че, така се отнасям в нещата, ама ......, по някой път ми писва да бъда като другите "овце" в обществото.
За разлика от " овцете в обществото " - аз имам собствена мисъл и ........ нетръгвам с главата в СТЕНАТА.
Ай сега помислете.
Sad
За малко да изчезна от нета и ....., да направите и ......., айде да не казвам.
..................
..................
..................
.................
разочарован съм!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#77
Ефри незнам защо толкова се ядосваш на идеята да се помогне на деца в нужда :roll:

Просто се реши да се направи едно добро дело и повечето активни в този форум се съгласиха с това.
И аз съм за да се помага и на други хора в беда не само на деца,но за в момента това сме решили.

А Защо пък да не се бърза за празника????Тогава според мен пък ще е най-хубаво да се помогне на такъв дом.

Не е казано че тази идея ще е само в тази насока,просто сега се започва,не може изведнаж да се помогне на всички?!

Нещо не те разбирам защо така лошо приемаш нещата :roll: :dontknow:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#78
Ефри незнам защо толкова се ядосваш на идеята да се помогне на деца в нужда :roll:

Просто се реши да се направи едно добро дело и повечето активни в този форум се съгласиха с това.
И аз съм за да се помага и на други хора в беда не само на деца,но за в момента това сме решили.

А Защо пък да не се бърза за празника????Тогава според мен пък ще е най-хубаво да се помогне на такъв дом.

Не е казано че тази идея ще е само в тази насока,просто сега се започва,не може изведнаж да се помогне на всички?!

Нещо не те разбирам защо така лошо приемаш нещата :roll: :dontknow:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#79
Ефри, приятелю, моля те не прибързвай!
Остави емоциите настрана и погледни нещата от друг ъгъл.
Виж,
за да не бъда голословен и на своя глава, ще изнеса някой "неща от кухнята" на клуба - УС.
В неделя колегите се събраха в седалището на Волво клуб и за добро или лошо имах възможност да наблюдавам работата им.
И повярвай ми - тези хора подходиха крайно трезво и реалистично.
По повод темата за даренията:
1. Казаха същото, което казваш и ти - не сме укрепнали финансово.
2. Ако има благотворителност, тя ще е напролет - не сега, когато се сещат всички да даряват.
3. Даренията не са задължителни за никой член на клуба, а са на добра воля.
4. Никой не гони срокове и показност - няма защо. Благотворителността не е за показ и първенющина. Тя трябва да е безкористна и с добри чуства.
5. Никой не слага тази тема за Номер 1 - тя беше част от разглежданите предложения, отправени към УС.
6. Никой не слага всички членове под общ знаменате - сиреч те са стадо. Напротив - бих казал, че имаше разгорещен дебат по това за дома за изоставени или болни деца. Имаше доста различни мнения измежду 5-имата членове на УС (и на тях не им е леко с решенията!) [-X
И в заключение: никой и по никакъв повод няма да харчи клубни пари без решение на Общото събрание.
УС е отворен за всякакви предложения от своите членове. Но крайната дума е на висшегласието.
Така че спокойно!
А и никой никого тук не иска да разочарова.
Това е.
Останалото са излишни емоции.
Reply

#80
Ефри, приятелю, моля те не прибързвай!
Остави емоциите настрана и погледни нещата от друг ъгъл.
Виж,
за да не бъда голословен и на своя глава, ще изнеса някой "неща от кухнята" на клуба - УС.
В неделя колегите се събраха в седалището на Волво клуб и за добро или лошо имах възможност да наблюдавам работата им.
И повярвай ми - тези хора подходиха крайно трезво и реалистично.
По повод темата за даренията:
1. Казаха същото, което казваш и ти - не сме укрепнали финансово.
2. Ако има благотворителност, тя ще е напролет - не сега, когато се сещат всички да даряват.
3. Даренията не са задължителни за никой член на клуба, а са на добра воля.
4. Никой не гони срокове и показност - няма защо. Благотворителността не е за показ и първенющина. Тя трябва да е безкористна и с добри чуства.
5. Никой не слага тази тема за Номер 1 - тя беше част от разглежданите предложения, отправени към УС.
6. Никой не слага всички членове под общ знаменате - сиреч те са стадо. Напротив - бих казал, че имаше разгорещен дебат по това за дома за изоставени или болни деца. Имаше доста различни мнения измежду 5-имата членове на УС (и на тях не им е леко с решенията!) [-X
И в заключение: никой и по никакъв повод няма да харчи клубни пари без решение на Общото събрание.
УС е отворен за всякакви предложения от своите членове. Но крайната дума е на висшегласието.
Така че спокойно!
А и никой никого тук не иска да разочарова.
Това е.
Останалото са излишни емоции.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)