The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 460 проблем със светлините

#1
Здравейте днес ми се случи нещо много странно! Прибирам се вечерта и всички светлини по колата си работят. Сутринта на следващия ден паля няма габарити и таблото не ми свети нищо по него освен контолните лампички. Фаровете си работят къси и дълги стоповете също. Ако някои може да помогне нека даде съвет. Колата е Волво 460 1.7 инжекция.Благодаря предварително!!!!
Reply

#2
Бушоните провери ли ги? Smile
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#3
Мислех си че съм изпробжал жсички варианти ама не. След като прожерих бушони ,крушки ключове и копчета всичко ми изглежадше ОК само че габаритни светлини и таблото не ми светеха!!!! По - късно същата вечер след 30 - 40 минути каране спрях и загасих колата да си взема цигаи от кварталния магазин. На връщане гледам фаровете ми за мъгла (които в най - скоро време ще разкарам) бяха целите в лед. Е реших да махна леда.....Качвам се паля колата врътвам фаровете и какво да гледам таблото свети габаритите и те?!?!?!?! Някакви идеи за възможната причина на някои идват ли му штото ми е малко невероятно всичко това да е от факта че скапаните фарчета за мъгла бяха порити с лед?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.4shared.com/photo/wRe8SpRQ/01022012975.html">http://www.4shared.com/photo/wRe8SpRQ/01022012975.html</a><!-- m -->
Reply

#4
Някоя букса ти прави проблем около таблото.Лошото е че няма рецепта.
Смъкване проверка евентуално ремонт до оправяне на проблема.Успех Smile
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#5
Да чукна на дърво от този случай не са ми се губили габаритите Smile Ще почакам да се стопли малки времето и ще я карам някъде на някои който разбира от тоци да се пробва да и намери проблема, а до тогава ще стискам палци да не ми изгаснат светлините.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)