The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Силиконови гривнички VOLVO

#21
lordss Wrote:Volvo Club Bulgaria-volvo v/s/xc примерно нещо такова.Аз съм + за това даже тия светещите много ме изкушават Smile

Маааалко спам :oops: и на мен ми харесаха поне на пръв поглед Smile ако ли не ще отнеса най-вероятно 2 зелени и 3 сини нз... стига да се види какво ще кажат производителите ще дам заявка с искането Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#22
И аз бих отнесъл четири броя ама сините най ми харесват че са със цвета на логото.
Reply

#23
За съжаление ще трябва да Ви разочаровам. Казаха ми, че тъмно син цвят няма за съжаление. Има червен, светло морско синьо, глобулско зелено, оранж, жълто. Притеснява ме, че тъмно сините гривни, които съм виждала не са точно в нашето синьо. Според мен е по-добре да е друг цвета, отколкото да е в неподходящ нюанс. Мнения?
Reply

#24
tsvetljak Wrote:Мнения?
А надпис?
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#25
Първоначалната ми идея беше да бъде изписано VOLVO на 3 места симетрично по дължината на гривната. Сега изчаквам yuckuJackD да ми изпрати на имейл векторното лого, за да го изпратя на дамата и тя да ми каже дали може да се направи. Имало някакви изисквания при релефния печат - правела се първо матрица, което е логично разбира се. Едва след като й изпратя това, ще може да ни каже някаква цена. За добавянето на ник със сигурност няма как да стане , тъй като трябва за всяка гривна да се прави отделна матрица, което никой няма да ни направи. Относно текста VOLVO Club BG аз съм малко резервирана - първо, защото не съм член още на клуба, второ, защото при мен VOLVO е начин на живот и тип мироглед. Не се свързва нито с клуба, нито с конкретен модел. Надписът на гривната в моя случай е изразяване на същност и разкриване на част от Аз-а, а не реклама. Това е моето мнение. Ако направим СИТО печат би било по-лесно, тъй като е само с мастила, но аз лично се притеснявам да не се напука надписа при обтягане. Производителите казват, че няма такава вероятност, но ... не знам до колко може да се вярва на 100%.
Reply

#26
tsvetljak Wrote:Относно текста VOLVO Club BG аз съм малко резервирана
Това е името както на Клуба,така и името на сайта в който пишем Wink ,а BG е нашата национална идентичност... Smile

.jpg   volvoo.jpg (Size: 5.54 KB / Downloads: 968)
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#27
Съгласна съм, разбира се - визирам единствено текста, изписан на гривничките. Smile Абсолютно нищо срещу клуба, съклубарите или държавата Wink
Reply

#28
Относно надписа - мисля, че по-удачни ще са тези със ситопечата, защото на уширената част на гривната може да се отпечата логото на клуба , а надписа да се разположи от двете му страни


VOLVO CLUB [Image: file.php?id=26592] BULGARIA


Как ви се струва тази идея?
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#29
От този сайт, който предлага тези оширени гривнички все още нямам отговор. Утре ще звънна да ги попитам на момента и ще пиша резултата.
Reply

#30
tsvetljak Wrote:Съгласна съм, разбира се - визирам единствено текста, изписан на гривничките. Smile Абсолютно нищо срещу клуба, съклубарите или държавата Wink
Нищо лично срещу идеята...и нищо лично към никой...,но аз не бих си взел такава гривна без логото Club BG. Wink ,пък и в крайна сметка всичко което е правено до този момент като "рекламен материал" е с присъствието на Клубното лого Wink
   
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)