The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изгоря ми лампичката

#31
Е да не издребняваме толкова колеги! Все някак ще се справим с парното и климатика без да е силно осветлението. Важното е машините ни иначе да се читави! Smile
Reply

#32
Е да не издребняваме толкова колеги! Все някак ще се справим с парното и климатика без да е силно осветлението. Важното е машините ни иначе да се читави! Smile
Reply

#33
watcher Wrote:2 бр. са си, но и при мен е подобно - в горната част си свети ОК, но долу бутоните за циркулацията и климатика ми почти не се виждат... :?

ами две са си и си светят нормално без да съм търсил маркови... да не ви е спукан светопровода, а за климатика може и да е допълнителна крушка.
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#34
watcher Wrote:2 бр. са си, но и при мен е подобно - в горната част си свети ОК, но долу бутоните за циркулацията и климатика ми почти не се виждат... :?

ами две са си и си светят нормално без да съм търсил маркови... да не ви е спукан светопровода, а за климатика може и да е допълнителна крушка.
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#35
Shubert Wrote:...да не ви е спукан светопровода...
:?:

Не, 2 са си... Какъв светопровод? На панела светещите елементи са реализирани с полупрозрачна пластмаса с леко флуересцентни качества, а бутоните са кухи, на върха им символчето също е полупрозрачно, но до него просто не стига светлина. Може би вътре би трябвало да има някакво огледално покритие, което да я отрази до дъното им..? Ама от свалане и слагане да се е затрило. Аз бих го решил с фолио от шоколад, навито на тръбичка, но не ми се сваля пак панела.
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#36
Shubert Wrote:...да не ви е спукан светопровода...
:?:

Не, 2 са си... Какъв светопровод? На панела светещите елементи са реализирани с полупрозрачна пластмаса с леко флуересцентни качества, а бутоните са кухи, на върха им символчето също е полупрозрачно, но до него просто не стига светлина. Може би вътре би трябвало да има някакво огледално покритие, което да я отрази до дъното им..? Ама от свалане и слагане да се е затрило. Аз бих го решил с фолио от шоколад, навито на тръбичка, но не ми се сваля пак панела.
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#37
Кат' са видим некой път ша ти обяснявам какво е светопровод :wink:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#38
Кат' са видим некой път ша ти обяснявам какво е светопровод :wink:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#39
Shubert Wrote:Кат' са видим некой път ша ти обяснявам какво е светопровод :wink:

Ее,
дано и ние понамажем от вашето обясняване... :partyman:
Reply

#40
Shubert Wrote:Кат' са видим некой път ша ти обяснявам какво е светопровод :wink:

Ее,
дано и ние понамажем от вашето обясняване... :partyman:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)