The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Най-накрая и аз да се похваля

#11
Браво! и със много здраве и километри да си я караш Smile
Reply

#12
Колега да си призная и мен ме връщаха тия идиоти от КАТ за номера на двигателя. Не, че го "няма номера" просто е замърсен и не се вижда Smile И ми вика " Трябва да видим номера...., отидете до официалния представител ....." Бяха ми скъсали нервите тия. Ходих до автомивката 2 пъти, бъркахме с парцали с какво ли не, но просто е на много труднодостъпно място за изчистване. Викам им на 3-я път : "Виж там - чистихме търкахме - тва е...тук пише, че е трябвало в 11.15 да мина а сега е 14..." тоя се дупи там ...гледа. Другия идва и вика "Колегата видя 2,3 цифри, че съвпадат...." и айде....към 15-16ч. за номерата
Та това беше при мен - трябва малко на ударен и че ти е писнало да се правиш, че ще ти се качат на главата. Да си намерят тия цървули някакви уреди за чистене - както си имат спец. огледалца и фенерчета.Ние отиваме да си регваме колите, а не да ни рекетират и гаврят още от началото. Така ли е?
Щото иначе звучи "Не можем да видим номера: дай некой лев за да минеш"
Може би отделна тема трябва да има: "Опити и премежия с рег. в КАТ "
Reply

#13
n_volvovici Wrote:Колега да си призная и мен ме връщаха тия идиоти от КАТ за номера на двигателя. Не, че го "няма номера" просто е замърсен и не се вижда Smile И ми вика " Трябва да видим номера...., отидете до официалния представител ....." Бяха ми скъсали нервите тия. Ходих до автомивката 2 пъти, бъркахме с парцали с какво ли не, но просто е на много труднодостъпно място за изчистване. Викам им на 3-я път : "Виж там - чистихме търкахме - тва е...тук пише, че е трябвало в 11.15 да мина а сега е 14..." тоя се дупи там ...гледа. Другия идва и вика "Колегата видя 2,3 цифри, че съвпадат...." и айде....към 15-16ч. за номерата
Та това беше при мен - трябва малко на ударен и че ти е писнало да се правиш, че ще ти се качат на главата. Да си намерят тия цървули някакви уреди за чистене - както си имат спец. огледалца и фенерчета.Ние отиваме да си регваме колите, а не да ни рекетират и гаврят още от началото. Така ли е?
Щото иначе звучи "Не можем да видим номера: дай некой лев за да минеш"
Може би отделна тема трябва да има: "Опити и премежия с рег. в КАТ "

И аз един цял ден не бях жив - от КАТ на регистрацията отсякоха - двигателя е сменян - дай документи?!
Звъня на предния собственик, той се ошашави, кви смени кви пет лева, тия софийски катаджии в ред ли са?
Благодарение на Роби - Моруна по ВИНа ми прати оригиналния номер на двигателя ... тоя който си пише на двигателя с малко повече заничане.
Какво било разковничето - първоначално тъпанарите в Пазарджик записали в тамошния талон некви други цифри и нашите тук търсели тях - да се смееш ли да плачеш ли ... :lol:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#14
така като гледам не съм едниствен явно Smile , на мен пък една цифра са я написали в стария талон 6 а тя в действителност е 8, пулиха се търкаха и накря сега в новия талон е с друг номер, вика не ти отговаря номера по талон и изтръпнах викам айде отиде ми колата, ама правиха справки ала бала и се оказа че е техническа грешка като са правили предишния талон,това всичко в софийският кат. има един на каналите където сравнява номерата се държеше като изпълнителен директор- много тежко го даваше. ама цялата държава ни е такава....
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#15
Благодаря на всички колеги за пожеланията.
А относно проблемите в КАТ, да ги е**а, ама от там трябва да се мине. Моя проблем беше че на големия талон на предишния собственик ( който беше от Пазарджик и колата беше с пазарджишка регегистрация) на мястото на номер на двигателя пишеше без номер и за това вадих тази белешка. А по въпроса с виждането на номера на двигатела и при мен беше зор, но Жоро и наговите момчета от GT1 помогнаха много като при тях свалихме кората на двигатела отгоре и с много търкане, някакав спрей и зор го прочетохме този номер и за голямо щастие имаше съвпадение на номерата. Ама това ми костваше бая нерви и аз бях изтръпнал викам си тоя двигател на половин милион киламетри а пък купето изглежда доста запазено кой знае кой какво е правил. Но за голямо щастие всичко си беше на ред. Иииии гати кефа!!!
Volvo V70 2.5 TDI 140к.с. 2000г.
Reply

#16
При мен когато регистрирах 850-ката така ме мотаха от кат цял ден! Отивам подавам документите минавам през канала и отивам да си взема талона и ми викат има някакъв проблем с рамата не е на тази кола. Връщам се аз уж оправят проблема отивам за талона пак същата работа. След четвъртия път се изнервих и се развиках и вдигнах целия КАТ на крака, та даже стигнах и до началника :lol: . Какво се оказа оная патка на гишето 4 пъти ми бърка номера на рамата и то им излиза V70, а не 850 :evil: . Бях подивял тогава.....изгубих си целия ден заради една заспала патка (а трябваше да се ходи аларма да се слага, каско да се прави и т.н.).
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#17
bell Wrote:
n_volvovici Wrote:Колега да си призная и мен ме връщаха тия идиоти от КАТ за номера на двигателя. Не, че го "няма номера" просто е замърсен и не се вижда Smile И ми вика " Трябва да видим номера...., отидете до официалния представител ....." Бяха ми скъсали нервите тия. Ходих до автомивката 2 пъти, бъркахме с парцали с какво ли не, но просто е на много труднодостъпно място за изчистване. Викам им на 3-я път : "Виж там - чистихме търкахме - тва е...тук пише, че е трябвало в 11.15 да мина а сега е 14..." тоя се дупи там ...гледа. Другия идва и вика "Колегата видя 2,3 цифри, че съвпадат...." и айде....към 15-16ч. за номерата
Та това беше при мен - трябва малко на ударен и че ти е писнало да се правиш, че ще ти се качат на главата. Да си намерят тия цървули някакви уреди за чистене - както си имат спец. огледалца и фенерчета.Ние отиваме да си регваме колите, а не да ни рекетират и гаврят още от началото. Така ли е?
Щото иначе звучи "Не можем да видим номера: дай некой лев за да минеш"
Може би отделна тема трябва да има: "Опити и премежия с рег. в КАТ "

И аз един цял ден не бях жив - от КАТ на регистрацията отсякоха - двигателя е сменян - дай документи?!
Звъня на предния собственик, той се ошашави, кви смени кви пет лева, тия софийски катаджии в ред ли са?
Благодарение на Роби - Моруна по ВИНа ми прати оригиналния номер на двигателя ... тоя който си пише на двигателя с малко повече заничане.
Какво било разковничето - първоначално тъпанарите в Пазарджик записали в тамошния талон некви други цифри и нашите тук търсели тях - да се смееш ли да плачеш ли ... :lol:

Хаха колега що ни им каза: "Как ще е сменян бе - вие сте за смяна от главата до краката...." Явно всички катаджии са за смяна, ама няма кой да удари по масата и да ги сложи къде им е мястото. Аз си мисля, че няква игра си имат с офиц. представители щом и колегата го пратили в Мото-фое. От тоя 66лв. от другия 66....х 6 и ето ти малко % и бонусчета.
Reply

#18
По принцип тези дето ровят по колите са си някаква фирма (поне в Бургас), и при мен се гъзурчиха, отне ми около 3 часа (с вкл. обедна почивка) мотаха се, въртяха се, гледаха по програма къде трябва да е и т.н. изненадах се когато ми казаха, че трябва да си сваля табелите, как да ги сваля като това е Волво и няма инструменти за отремонтирване Smile счупих пластмасите, после разбрах, че искали само задния номер да бъде свален, ми да го напишат някъде, както са написали да ти е измит двигателя!!!... преди 6г. като си регистрирвах другата кола в София, всичко сами си правеха, че и въобще не ме мотаха да ми гледат номера на двигателя.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)