The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Свещи за газ?

#11
Има Беру има и Беру.Цената не определя качеството нито нищо.Беру съм използвал за бензинови коли както и подгревни за печки и няма проблем освен че магазинчето от които пазарувах фалира.След това съм купувал от големи вериги и съответно големи средни пръсти получих.
V40 B4204S '97
Reply

#12
alexmitev Wrote:А тези на Beru дали стават за нещо, понеже по 40лв на парче за NGK не ми се дават много...

Къде пък ги намери NGK по 40 лв?! NGK BKR6ETUC (имаше и друг модел по-лесен за намиране) е за твоят двигател и струва 11 лв. Ако говориш за иридии-платина свещите за газ на NGK - не си заслужават парите (както и всяка свещ за газ на цената на 2 резервоара).
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#13
И аз днес си смених свещите,купени преди няколко месеца от МП за "скромната" сума от 127лв.Стискайте палци всичко да е ОК.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#14
Здравейте,

В момента съм с оригинални от МП свещи и за около 4-5к не виждам разлика спрямо старите, които бяха Bosch/те пък замениха свещите с които купих колата/ с този номер 0 242 235 748.
Тях ги търкалях 30к и никога не съм имал проблеми с тях относно палене, разход, прекъсване и други. Взех ги от сервиза на Bosch в града. Но човекът се премести в Ст. Загора/завиждам на колегите там защото той е много коректен и знаеше какво прави най- вече/. След тях съответно взех настоящите от МП. Между двата комплекта свещи не виждам разлика в работата на двигателя, което за мен говори, че съм попаднал на истински Бош. Когато купувах свещите Бош бяха около 15-16лв/бр. Колата се кара на газ основно и за мен истината за коли с АГУ е да се ползват оригиналните/точните за модела/ свещи.
Reply

#15
Интересно, аз се бях прежалил да купувам каталожните свещи за газ, обаче като обслужвах колата моите наистина бяха нови Smile)))) Бях много приятно изненадан, за първи път купувам кола на която нещата от книжката към нея са сменени. Просто някой да сподели занапред да знам, има ли смисъл. Защото разликата в цената е огромна за 5 цилиндъра каталожните са почти 200лв. и има дават 60 000, а обикновените всичките 5 са 50-на лева и се сменят на 30-40 000 км.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)