The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Неработещи предни парк светлини..

#11
Leper Wrote:Osram Nightbreaker...


Хубави са, аз съм доволен Wink 15-те лева за брой са си напълно оправдани.
Reply

#12
Колеги Благодаря ви много ! Ще потърся посочените крушки на Phillips .. Но сега имам по-гоям проблем.... Изгоря ми едната крушка на ксенона... Искам да ви попитам сега 2 ли трябва да взема, другото което е- лесно ли се сменя? Защото забелязах, че не е като другите, а е на по-различен принцип....

И ако ме посъветвате за някакъв по-добър магазин (като цени и качество) в ПЛОВДИВ ще съм ви МНОГО БЛАГОДАРЕН!
Благодаря ви предварително за помоща!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#13
Трябва да видиш как ти свети ксенона, има различни цветове но основно са 4000К и 6000К, предполагам твоя свети синкаво търсиш си крушка с твоя цокъл и си 6, стига да си сигурен че е крушката, защото може да е и баласта.... сменя се като нормална крушка нищо за което ти трябва висшу Smile
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#14
Колеги вижте за какво става въпрос за това питам как да я сменя...Трябва да режа кабелите ли.. :?: :geek:


Attached Files Thumbnail(s)
       
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#15
Крушката се продава с куплунга, трябва само да видиш как да го прекараш. Не режи кабели, няма с какво да ги изолираш после. Кабелите нагряват много, изолирбанд, термошлаух и подобни не стават за тези кабели.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#16
И един съвет от мен - Не пипай с пръсти новата крушка по стъклото .
Можеш да я хванеш с хартийка или картонче .
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#17
Благодаря ви много за съветите!
Mihov Wrote:И един съвет от мен - Не пипай с пръсти новата крушка по стъклото .
Можеш да я хванеш с хартийка или картонче .

Естествено!!! Благодаря за съвета все пак!

joro74 Wrote:Крушката се продава с куплунга, трябва само да видиш как да го прекараш. Не режи кабели, няма с какво да ги изолираш после. Кабелите нагряват много, изолирбанд, термошлаух и подобни не стават за тези кабели.

Благодаря, беше ми много полезен отговора ти.. иначе щях да се чудя и мая..

Сега остава само да намеря хубава ксенонова крушка....или 2бр.. все още се двоумя.. Видях,че крушката е H7 35W 6000K ... Хич не ми се дават пари за някаква китайка от 30-40 лв, която дори няма гаранция.. а и не се знае до кога и как ще свети... Чудя се за Phillips.... Макар,че едната е 130~ ЛВ..... Cry :?
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#18
Според мен си смени и двете(.. ама пусти финанси). Другият вариант е да търсиш "новата" крушка, от производителя на старите такива. Ако улучиш и модел и келвин, вероятността да светят двете крушки почти еднакво, е голяма. Не вярвам китайската да докара същия цвят и качество, макар и със сходни характеристики. Но ако съм на твое място бих сменил и двете, независимо дали с две китайски или с две на Phillips, за които си дал пример.
Reply

#19
Това гуменото където минават кабелите го напъни и излиза цялото, не е нужно да режеш кабели....пластмасата на капачката е изрязана за да може да се намести, и новата крушка се продава с гумата, така че смяната е лесна.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#20
Quote: Сега остава само да намеря хубава ксенонова крушка....или 2бр.. все още се двоумя.. Видях,че крушката е H7 35W 6000K ... Хич не ми се дават пари за някаква китайка от 30-40 лв, която дори няма гаранция.. а и не се знае до кога и как ще свети... Чудя се за Phillips.... Макар,че едната е 130~ ЛВ..... Cry :?

Philips нямат такива крушки. Те правят само крушки за фабрични xenon системи, който са много различни от тези като захващане и куплунзи. Хеnon Н7 на Philips е менте. Едно време продаваха и комплекти H4 и Н7 на Osram и Philips. Бяха китайски с крадени лепенки от оригинални системи.

Имаш си китайски ксенон, ще си купуваш китайски крушки и баласти често. Ако работеше нямаше да си купуваме Osram Nightbreaker на цената на xenon кит.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)