The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инфо за диагностика

#1
Здравейте колеги.Днес закачихме Волво-то S80 2.0T 1998. 163к.с.за диагностика-без причина,просто да видим има ли грешки и какви функции има в самата диагностика за този автомобил.Всичко беше наред,без грешки.Има доста неща в диагностиката,обаче една функция не можахме да я разберем.Става въпрос за Педала на съединителя в проценти и имаше диаграма.При отпуснат педал показваше 70%,със самото натискане процентите падаха и в натиснато положение на педала паднаха на 20%.Някой може ли ми каже тези проценти какви са и какво изразяват?
Reply

#2
Електроника... Smile И ние много го умувахме този казус. При мен, педалът на газта винаги е 2% "натиснат".
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#3
ivailo ivanov Wrote:Здравейте колеги.Днес закачихме Волво-то S80 2.0T 1998. 163к.с.за диагностика-без причина,просто да видим има ли грешки и какви функции има в самата диагностика за този автомобил.Всичко беше наред,без грешки.Има доста неща в диагностиката,обаче една функция не можахме да я разберем.Става въпрос за Педала на съединителя в проценти и имаше диаграма.При отпуснат педал показваше 70%,със самото натискане процентите падаха и в натиснато положение на педала паднаха на 20%.Някой може ли ми каже тези проценти какви са и какво изразяват?


Този датчик се използа за темпомата.
Reply

#4
Този датчик има ли връзка с педала на газта ? Освен с темпомата вързан ли е и с DSCT ?
Reply

#5
Здравейте отново колеги Smile
търсих из темите но не открих конкретно инфо за този датчик .. отчита ми при отпуснат педал , че е натиснат на 22 % . Не е нормално да е така мисля..Но върху какво действат тези параметри ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)