The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помогнете Колеги с 1.9 тди

#11
На пасата б4 1.9 TDi 90 к.с. също пълни след 2300 оборота, вероятно няма повод за притеснение. Мисля, че можеш да промениш настройките с някой добър чип, но не очаквай чудеса.
Volvo S40 T4, B4194 T (16V), 240 hp
Reply

#12
мерси но нямам намерение да слагам чипове и разни такива Smile а сега имам друг проблем - като си я покарам малко и ми светва лампата на имобилайзера и въобще не иска дори и да върти и като отмине малко време започва да върти пък не пали и отзад не се вижда пушек и след като исчакам още малко си пали ипримерно може да си пали 2 дена и после пак го прай тоя номер. Някои имал ли е такъв проблем и може ли някои да ми помогне ?
Reply

#13
За жалост аз не мога да ти помогна Sad но като стана въпрос за имобилаизер аз моята я купих без ключ за него но колата си пали и върви нормално и ме интересува може ли да се направи такъв ключ ?
1994 Volvo 460 1.9TD 90hp
1997 Volvo S40 1.9TD 90hp
1998 Volvo S40 1.9TD 90hp
Reply

#14
какъв ключ като твоя или с чип за имобилайзер Smile и по принцип ключа с които палиш в него има чип и имобилайзера автоматично си го припознава и си палиш без проблеми Smile а при мен проблема е че не ми припознава ключа въобще за жалост Smile но чакам тука едни майстори да видя какво ще напраят Smile
Reply

#15
Ако ти покажа ключа дето паля с него ще се хванеш за главата и той е счупен не знам как но предишния собственик е успял и него да счупи сигурно вече не е имало какво да чупи по нея за това и ключа е счупил, но все пак я купих за 850лв какво да искам повече нали пали и върви Big Grin Big Grin
1994 Volvo 460 1.9TD 90hp
1997 Volvo S40 1.9TD 90hp
1998 Volvo S40 1.9TD 90hp
Reply

#16
щом пали и варви няма какво да му мислиш - карай, за ключа отиди при ключар и питай там щом няма имобилайзер
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)