The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов собственик на V40

#31
dryn Wrote:А колко пари ти излезе ? Smile
Точно 200 лева. Изключително съм доволен от качеството и майсторлъка, междудругото! Smile
Reply

#32
Вчера бяха сменени задните пружини с нови по-твърди KYB. Резултатът е моментален:
[Image: lr2li.jpg]
Преди
[Image: VzG7u.jpg]
След

Също беше сменено и маслото на скоростите със съответното 75W80 чисто профилактично.
Очаквам като сложа зимни 175/65/15 на 5.5J колата ще се вдигне с още един сантиметър i се надявам да няма пролеми със преспите. (ако зимата е като миналата)
Reply

#33
Я кажи колко струваше смяната на пружините,защото и аз имам нужда от подобна интервенция - отзад,особено от лявата страна,калникът се е "посвлякъл" към колелото - едно време Москвича го оправяше шпренговане и задницата му ставаше като на ягуар преди скок. Но в случая не вярвам подобна допотопна намеса да свърши работа.
"Наистина,Херакле,това е най-големият и най-красивият от всички градове. Отдалеч блести красотата му"...
Лукиан Самосатски,ІІ век

<!-- m --><a class="postlink" href="http://youtu.be/MZh9Ehd-ys4">http://youtu.be/MZh9Ehd-ys4</a><!-- m -->
Reply

#34
Пламен Дянков Wrote:Я кажи колко струваше смяната на пружините,защото и аз имам нужда от подобна интервенция - отзад,особено от лявата страна,калникът се е "посвлякъл" към колелото - едно време Москвича го оправяше шпренговане и задницата му ставаше като на ягуар преди скок. Но в случая не вярвам подобна допотопна намеса да свърши работа.
~220 лева + 50 лева труд +-5лева.
Reply

#35
СПАМ: искам джнатитееееееее Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
п.п. моята е още по клекнала, разтоянието между гумата и калника е около 1см Smile
Reply

#36
traffic Wrote:СПАМ: искам джнатитееееееее Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
п.п. моята е още по клекнала, разтоянието между гумата и калника е около 1см Smile
Стискам палци да вземеш джантите! Smile

Моята изглежда по-висока, защото е с нископрофилни 205/45/16
Reply

#37
BFal Wrote:Здравейте.

Имам питане... каква Ламбда Сонда да си търся? Специална ли е за 160коня турбо или са взаимозаменяеми?(представям си, че са специфични) Нова или втора ръка бихте препоръчали да намеря? Представям си, че е еднакво сложно и в двата варианта намирането й! Big Grin

сондата е титаниева, около 400лв нова в скантех, всякакви евтини нови заместители са пари на вятъра, втора ръка -не, ако не искаш да изгориш със стотина лева и повече като мен, стават и от 2001 до 2004, само буксата е различна, а буксата се сменя, жиците се нареждат на старата букса, без да се режат, ако не гониш мощност, карай без смяна на сондата, по подразбиране сместа ще се настройва от компа на ламбда =1. По повод придърпването - имахме подобно поведение на едно турбо, което изчезна след смяна на предния горивен регулатор, пак въртеше около 5-10 сек преди да запали.Стоп машинка 9128577, имам една може да дойдеш до мен за проба преди да купуваш, иначе - в евронула7 има заместител за 5лв, ако не са ме излъгали.
Честито за придобивката и безаварийно!
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#38
Здравейте искам да попитам нещо. Двоумя се от V40 1.8 115к.с 98г. и 122к.с.99-00г. дайте съвет кое да взема, с какви двигатели са на Волво, Рено или Мицубиши, за първи път се сблъсквам с тази марка. Грабна ме като лукс,като возия, преди това има Вектра Б комби, но тук усетих разликата.
Благодаря предварително.
Reply

#39
Разликата е в моторите, като конски сили иначе и двата са 1.8 и са на Волво.122к.с. се слага на моделите след фейслифта т.е. с новата маска след 2000г.На Волво с двигател на Мицубиши на декоративния капак пише GDI и не стават за газифициране.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#40
Значи може да се счита че щом на мотора пише Волво, то не е този на Митсубиши? Другото което е интересно е дали наличието на бутон DSA показва че автомобила е с ESP (електронна програма за стабилизиране), или това е тракшън контрол?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)