The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в гр.Добрич на 12.08.2012 г.

#21
Аз за пореден път няма да успея да дойда. Така се случва, че все нещо изниква и съм зает. След час заминавам с караваната за Крапец и ще се върна на 12.08 вечерта. Така че, без мен за мое съжаление. На всички Ви пожелавам приятно изкарване в Дъбовете, макар че то гора там вече няма. Но това е друга тъжна тема...
VOLVO V70 2.0D 2008г. 136к.с.
Code:
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab286793.gif[/img][/url]

[Image: ab284504.gif]

VOLVO V40 1,9TD 1997г  VIOLET METALIC
[Image: ab214140.gif]
[Image: ab286793.gif]
Reply

#22
Аз ще се опита да направя всичко по силите си за да дойда.Така като не съм идвал от пролетта поради причината,че работя на морето.Ще се опитам да присъствам!
Всеки знае и може със скорост,майката му е с ВОЛВО!
             (Цитат на моя баща!)
Reply

#23
и аз се надявам че ще успея да дойда понеже на 11.08 сам на сватба и много зависи до кога ще протече тя но ще направя всичко възможно да сам там Smile
Reply

#24
надявам се да успея и аз да дойда, понеже сам на работа но ще те помъча да се освободя, ако успея ще съм с жена ми и детето
от скоро съм собственик на Волво но се надявам лозунгът " НЕ МЕ ЖАЛИ ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЯ" все още да тежи
Reply

#25
jordeniq Wrote:и аз се надявам че ще успея да дойда понеже на 11.08 сам на сватба и много зависи до кога ще протече тя но ще направя всичко възможно да сам там Smile
Извинявай, обаче срещата е на 12.08 в 18,00 ч., ти след свадба три дни ли реанимираш? Confusedhock:
Reply

#26
Здравей те!И аз съм там.Смятам да забърша 3 бр.МЕЧКИ.А относно jordaniq ,той винаги нещо не е разбрал.И все пак само това ли сме,звучи несериозно,а има толкова много собственици на volvo в Добрич.Но пък затова да заповядат колегите от съседните градове,ако желаят Idea
Reply

#27
Пишете ме и мен.Успях да се освободя за 12.08. Има възможност да взема още един с мен.
Всеки знае и може със скорост,майката му е с ВОЛВО!
             (Цитат на моя баща!)
Reply

#28
Монката първо виж как ми се пише никнеима и после коментирай ако обичаш а и последно не беше ли на обяд ?
Reply

#29
forestmen Wrote:Здравейте на всички колеги от Добрич. Наближава втората неделя на месец август, а никой не е писал за провеждане на сбирка на клуба, затова реших да предложа място и час за среща на клуба, а именно: ресторант "Колибите" (м.Дъбовете) към 18,00 ч.. Разбира се ако някой има други предложения за място и час е добре дошъл да ги сподели.
Всеки знае и може със скорост,майката му е с ВОЛВО!
             (Цитат на моя баща!)
Reply

#30
казвам на всички собственици на волво познати и непознати за срещата за сега всички са за да присъстват , надявам се да е така
от скоро съм собственик на Волво но се надявам лозунгът " НЕ МЕ ЖАЛИ ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЯ" все още да тежи
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)