The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запитвания към Мото-Пфое

Здравейте,
Да попитам и тук; трябва ми задно стъкло за Волво C70 купе, 99г. Цена и наличност, благодаря!

Търся запалителни свещи за Волво S60 2006г 2,4 i бензин 140к.с. . Автомобила е на пропан бутан. Благодаря.
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!

Има ли потребители - представители на Мото Пфое, които следят темата?
При липса на отговор същата ще бъда заключена!
Поздрави!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!

Здравейте, гледа ли някой тук?Smile
Искам само да разбера колко ще ми струва компютърната диагностика в МП, мисля да запазя час за следв. петък, но всяко левче ми е важно.....идват празници, знаетеSmile))

Vengeance Wrote:Здравейте, гледа ли някой тук?Smile
Искам само да разбера колко ще ми струва компютърната диагностика в МП, мисля да запазя час за следв. петък, но всяко левче ми е важно.....идват празници, знаетеSmile))
По-добре опитай по телефона - 0887 842 332 или 0888 140 064,ако става въпрос за София . Тук май никой от МП не следи темата :roll:

И аз да изразя мнение. Към модераторите. Моля темата да бъде разчистена и да остане такава, каквато си беше.

Nedelchev_1 Wrote:И аз да изразя мнение. Към модераторите. Моля темата да бъде разчистена и да остане такава, каквато си беше.
Позачистих кореспонденцията, за да се вижда, че всичко е ОК с МП, но са преместени в темата за отстъпки (по препоръка на Cavalera).

Като заключение:
1. МП няма промяна в политиката си към ВКБ, видно от издадените фактури след 01.01.2015 год.
2. МП няма промяна в политиката си към други свои клиенти след 01.01.2015 год, закупили автомобил и когато се обслужват при тях.
3. Предполагам (докато не излязат с официално становище), че са спрели отстъпките си към сервизи и др. със сходна дейност, което има голяма логика в търговската им политика, от което някои хора са ощетени и направиха прибързани изводи!
Нас като клубни членове или корпоративни клиенти на МП това не ни касае, така че реално НЯМА промяна.

Ще помоля всички да спрат със СПАМ-а по тази тема!
Тук се отправят запитвания към МП, а не се коментира тяхната политика!
Подкрепям Тишо и останалите за налагане на БАН към нарушителите!
BG VOLVO Member #00409

Здравейте и от мен !
От скоро сьм горд собственик на V50 2006 г. и имам питане, за цена и наличност на предни накладки в МФ Плевен ?
От кьде от другаде мога да купя и колко ще ми струват ?
За смяната ще опитам сам….....
Благодаря предварително!!!!!
Опел "Капка" 1,3 - бензин - минало
Рено 19 - 1,9 - дизел - минало
Фолксваген Пасат - 1,8 - газ/бензин - сега, и
Volvo V 50 - 1,6 D - сега

Забравих.......
Може ли да ми сменят софтуера на компа от немски на БГ, и какво струва удоволствието ?
Благодаря.…...…
Опел "Капка" 1,3 - бензин - минало
Рено 19 - 1,9 - дизел - минало
Фолксваген Пасат - 1,8 - газ/бензин - сега, и
Volvo V 50 - 1,6 D - сега

Данчо 7006 Wrote:Забравих.......
Може ли да ми сменят софтуера на компа от немски на БГ, и какво струва удоволствието ?
Благодаря.…...…

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=26108">viewtopic.php?f=21&t=26108</a><!-- l -->



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)