The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Добрич-09.09.2012

#1
Здравейте горди собственици на VOLVO! Колеги,наближава денят на срещата и е време да завалят предложения.Можем да срещнем на паркинг-Свобода или... Idea Хайде събуждайте се и предлагайте! :roll:
Reply

#2
Каква става няма ли желаещи за срещата Smile МОНКАТА да не идем само двамата Smile Big Grin
Reply

#3
Ще направя всичко по силите си,за да се освободя от работа и да дойда на срещата! Smile Smile
Всеки знае и може със скорост,майката му е с ВОЛВО!
             (Цитат на моя баща!)
Reply

#4
ОК ще те чакаме Smile монката кажи къде да се съберем дай предложение Smile
Reply

#5
Колеги ще може ли малко да променим датата на срещата понеже на 09.09 няма да мога да дойда и срещата да я проведем на 08.09 без значение по кое време ще е Smile
Reply

#6
Монка, този път няма да те питам дали ще е банкет че пак ще ме забършеш, аз пак ще сам на работа но ще се опитам да дойда , но не разбрах къде и кога
от скоро съм собственик на Волво но се надявам лозунгът " НЕ МЕ ЖАЛИ ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЯ" все още да тежи
Reply

#7
между другото идеята за събота не е лоша, хем да релаксираме ,но както кажете
от скоро съм собственик на Волво но се надявам лозунгът " НЕ МЕ ЖАЛИ ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЯ" все още да тежи
Reply

#8
Привет на всички колеги. Виждам, че както винаги започват споровете: кога , къде и в колко часа. Този път за съжаление аз ще съм в странство и няма да мога да дойда, но се надявам да се съберете повечко фенове, за да може на следващите срещи да не сме все едни и същи хора (с които рабира се ми е много приятно да се срещам), а да се запозная с още хубави хора. Пожелавам Ви весело изкарване на срещата и ще чакам снимки от нея.
Reply

#9
OTOMIX Wrote:Монка, този път няма да те питам дали ще е банкет че пак ще ме забършеш, аз пак ще сам на работа но ще се опитам да дойда , но не разбрах къде и кога

Не бе може и да не е банкет,а само кафенце Big Grin .Ще ми изкараш име на лош човек :oops: .колкото до това къде,кога за мен няма проблем.Ако искате в събота-добре,но другите дали ще са свободни и кога и къде,дайте идеи.Да речем,че е събота-в 18,00 часа на паркинга на пл. Свобода,а пък после ще видим! :?:
Reply

#10
Колеги кажете сега последно-събота или неделя??За да знам за кой от двата дни да се опитам да се освободя от работа. Smile Smile
Всеки знае и може със скорост,майката му е с ВОЛВО!
             (Цитат на моя баща!)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)