The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
И АЗ ;)

#11
Да ти е 4естито и вярно да ти служи ЗВЯРА,моя съвет е да не правиш компропмис с резервни 4асти за този красив автомобил.Относно предните дискове ваеми си 100% оргинални и накладки също,колата е сигурно кам 2тона и си представи при 200км/ч. като натиснеш спира4ки какав товар поемат дисковете!
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#12
Да ти е 4естито и вярно да ти служи ЗВЯРА,моя съвет е да не правиш компропмис с резервни 4асти за този красив автомобил.Относно предните дискове ваеми си 100% оргинални и накладки също,колата е сигурно кам 2тона и си представи при 200км/ч. като натиснеш спира4ки какав товар поемат дисковете!
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#13
Честито и от мен Smile Много бух искал да видя тази машина наживо :wink: :roll:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#14
Честито и от мен Smile Много бух искал да видя тази машина наживо :wink: :roll:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#15
Efri 740 , благодаря за това което ми показа наистина нямам много време да ровя в старите постове в форума .
Дзвера наистина много бяга ,ама няма да ви говорим за разход :evil: лошо ми става иначе нормално каране бива :lol:
Скоро може да се появя на някоя збирка с каручката
Reply

#16
Efri 740 , благодаря за това което ми показа наистина нямам много време да ровя в старите постове в форума .
Дзвера наистина много бяга ,ама няма да ви говорим за разход :evil: лошо ми става иначе нормално каране бива :lol:
Скоро може да се появя на някоя збирка с каручката
Reply

#17
Моля.
Затова сме тук - да си помагаме.

п.п. Когато на човек му се е запалила главата - няма време да чете или търси. Знам го от личен опит.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#18
Моля.
Затова сме тук - да си помагаме.

п.п. Когато на човек му се е запалила главата - няма време да чете или търси. Знам го от личен опит.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#19
Айде и от мен честито, безаварийно и един съвет и от мен. Когато става въпрос за сигурноста никакъв компромис с частите.
Аз вече се оглеждам за второ Smile че с жената ще се сбием кой да го кара. :boxing:
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#20
Айде и от мен честито, безаварийно и един съвет и от мен. Когато става въпрос за сигурноста никакъв компромис с частите.
Аз вече се оглеждам за второ Smile че с жената ще се сбием кой да го кара. :boxing:
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)