The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем при рязко настъпване на газта S60

#41
1 година мина в рамките на една седмица пак го напражи 2 пъти.Направи ми впечатление че и 2-та пъти го направи на баир и то на 3 та всеки път.Рестартирам я карам после на равно и по нанадолнище газ яко няма ядове.Чудя се сега събота и неделя дали да не сваля пак филтърчето да го изчистя възможно ли е да се е задръстило пак.Чудя се лесно ли се разглобява този клапан за да видя как е мембраната да не го батисам, че е доста скъп.
Reply

#42
Колега, май вече ти стана ясно , че докато не смениш клапана ще пръскаш много парички тук и там....и в края на краищата пак до клапана ще опреш.А като си решил пробвай и други неща, но резултата ще е съшия.
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#43
Днес се опитах да сваля клапана но не успях еврейската ми звезда беше къса.Опитах се да сваля и филтърчето но и него не успях страх ме беше да не счупя капачето как се маха?Днеска ръчкане яко няма никви ядове немога да разбера какво става.Беше ми се откачила от едната щипка платформата на въздушния филтър дали е възможно нещо там да става.Реших да проверя на соленоида маркучите който е закрепен към кутията на в.филтър.Единият към тампона надувах с уста държи смуча пак държи.Другия който отива към клапана обаче като надувам си минава въздух нормално ли е?Когато подам рязко газ и пусна после се чува как разтоварва.
Reply

#44
Здражеите колеги аз имам волво V70 AWD D5 имах проблем същия като вас започнах да вадя маркучите на вакомите щом извадиш някой маркуч двигателя реагира и се усеща промяна на работата на мотора леко заглъхва итака разбрах кои неща не работят свалих вакумният реголатор свалих капачето мрежата беше затлачена със нагар изчистихя с професионален обезмаслител изплакнх с хубаво с вода монтирах и чудо колата полетя проблема беше отстранен благодаря на всички които помагат зада можем да бъдеме горди собственици на ВОЛВО.
Reply

#45
dempata Wrote:Здражеите колеги аз имам волво V70 AWD D5 имах проблем същия като вас започнах да вадя маркучите на вакомите щом извадиш някой маркуч двигателя реагира и се усеща промяна на работата на мотора леко заглъхва итака разбрах кои неща не работят свалих вакумният реголатор свалих капачето мрежата беше затлачена със нагар изчистихя с професионален обезмаслител изплакнх с хубаво с вода монтирах и чудо колата полетя проблема беше отстранен благодаря на всички които помагат зада можем да бъдеме горди собственици на ВОЛВО.
Колега, ти Българин ли си?
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#46
Yankov Wrote:
dempata Wrote:.
Колега, ти Българин ли си?
Е, ама пък на края е сложил точка. :lol: :lol: :lol: :lol:
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)