The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с аларма включва се без причина???

#1
Здравейте колеги имам проблем колата и по-точно с фабричната аларма.
След като заключа колата с дистанционното след около 3-4 минути се включва алармата без причина.
Спирам я ,заключвам на ново и пак същата работа.
Някой имал ли е такъв проблем?
колата е S40 1.8 1998
Reply

#2
много благодаря за информацията колеги
никой ли не е имал подобен проблем да сподели?
Reply

#3
Не знам дали твоята колица има обемни датчици ( че аз карам друга ).Ако да ...обърни внимание какво може да се размърда в купето за да предизвика алармата.Ако нямаш такива....хм...нямам идея.Пробвай при алармаджия.Успех
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#4
Когато аз имах съмнения за моята аларма отидох на алармаджия.И тя се включваше без видима причина.Той първо разгледа как се затварят вратите плътно или не/копчетата които отчитат затварянето на вратите в страни на гредите нещо гледаше/,прекъсвача под предния капак който сигнализира алармата за опит за вдигане на капака на мотора-питаше ме дали като е мокро,там се събира капка вода и дава късо.И трети вариант за проблеми който потърси на първо време-кабела който излиза от купето и влиза в подвижната част на багажника за светлините на номера и бравата на централното.Каза че много често този 6 или 7 жилен кабел почва да се прекъсва и лъже алармата с лоша връзка.Моето се оказа утечка и като падаше акумулатора алармата се самозадействаше.Дано те насочвам правилно,но без професионалист...
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply

#5
благодаря за съветите ще проверя всички варианти
Reply

#6
caby Wrote:Не знам дали твоята колица има обемни датчици ( че аз карам друга ).Ако да ...обърни внимание какво може да се размърда в купето за да предизвика алармата.Ако нямаш такива....хм...нямам идея.Пробвай при алармаджия.Успех
има обемни датчици но не виждам какво може да мърда в купето освен мен или ако съм завъдил някои домашен гризач Smile
Reply

#7
Здрасти колега!До къде стигна с поблема?И при мен се появи такова нещо!Но се включва само при дъжд и мокър сняг.Елиминирах от буксата ключето което е на механизма за заключване на предния капак и се оправи!При замерване с омметър не показа никакви показания и съответно не работи.Не даваще сигнал на алармата че капака е затворен и тя съответно пищи!Незнам от влажно време дали влиза вътре влага,но изглежда капсуловано.Сега трябва да търсим ново,че иначе оставам без аларма под капака! Smile С това мога да ти бъда полезен!Обади се да кажеш как се развиват нещата.Успех
VOLVO V40 2.0 1997г. 140 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)