The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко въпроса от нов собственик на Volvo V40

#71
Здравейте, колеги! От един месец притежавам Volvo v40, 1,6i. Какви зимни гуми - какви марки, на поносими цени да си закупя? Ако някой има идеи за Варна, ще съм благодарен за всяко мнение!
Reply

#72
marinovz Wrote:Здравейте, колеги! От един месец притежавам Volvo v40, 1,6i. Какви зимни гуми - какви марки, на поносими цени да си закупя? Ако някой има идеи за Варна, ще съм благодарен за всяко мнение!
Какъв ти е размера на гумите 195/55 R15?
На старата 440 турбо бензин с размер на гумите 185/65 R14 карам с Фулда, цента беше около 100лв на гума. Доволен съм никъде не ме е оставяла.
На V40 мината година бях с гуми Бриджстоун 195/50 R16 вървеше си като прилично за гуми втора употреба, сега съм с чисто нови гуми на Клебър 195/55 R16 по 145 лв/бр. още нямам впечатления от тях освен, че е по стабилна. Иначе имам приятел карал с такива гуми и е останал много доволен от тях.
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#73
Някой може ли да ми каже откъде мога да си намеря нова задна чистачка за Volvo V40, 2003 г.? Може да ми дадете и оригинален номер, по който да я заявя в някой магазин за авто-части. Онзи ден смених за пореден път перото на моята задна чистачка и забелязах, че тя изобщо не е истинска, а най-обикновена Бош (мисля, че 40 см.), която е огъната (по-точно изгърбена), за да ляга горе-долу по стъклото. Е не ляга особено добре де, а аз се чудя защо не чисти както трябва Wink .
Reply

#74
vis Wrote:Някой може ли да ми каже откъде мога да си намеря нова задна чистачка за Volvo V40, 2003 г.? Може да ми дадете и оригинален номер, по който да я заявя в някой магазин за авто-части. Онзи ден смених за пореден път перото на моята задна чистачка и забелязах, че тя изобщо не е истинска, а най-обикновена Бош (мисля, че 40 см.), която е огъната (по-точно изгърбена), за да ляга горе-долу по стъклото. Е не ляга особено добре де, а аз се чудя защо не чисти както трябва Wink .
Проблема не е в перото на чистачката ,а в рамото!Прегледай тази тема <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=37504">viewtopic.php?f=8&t=37504</a><!-- l -->
Reply

#75
Здравей и честито въртят ти се същите въпроси като моите преди 6 месеца Smile само дето не питаш за кода на радиото.

Колегите са отговорили на всико освен за копчеата. И моите бяха така и ги свалих с внимателно издърпване и почистих с някакъв препрат съдържащ обезмаслител ма незнам каква марка. Това дето лепне е някакво покритие с което копчетата са изглеждали матови като е била по-нова колата. Предопреждавам че моите са с леко различен нюанс едно от друго което не се забелязва ако не се взираш и все пак предпочитам така отколкото лепнещи направо ме беше гнус да ги ппам.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)