The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 - Моля за съвет

#11
Такъв модификация Т6 и 4х4 за S80 - няма, има Т5 с 4х4 и има Т6 и 4х4 след 2007 год. Т6- две турбини 272 к.с. и 4-степенен автомат GM, Т5-210к.с. и 5-степенен автомата на Асин-Япония - това е до 2006год.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#12
gustav Wrote:..... Така че ти каква цена очакваш да ти поискат за кола на повече от 10г и вероятно на повече от 500000км, карана и барникана в България, вероятно от някой, който доста си е надценил възможностите още при покупката.

Колега,не винаги годините на които е един автомобил са решаващ фактор за здравина,надежност и изминали километри! Wink
Има достатьчно таратайки по пьтищата и на 3-4 години и повярвай ми,не би искал да караш нито една от тях! Wink
Reply

#13
Quote:Това че като качество и надеждност тотално разкатава описаните немски първенци, малцина го знаят, а още по-малко се интересуват от това.

аз не казах ли същото?
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

#14
Не,това не е сьщото!Онова горе,посоченото от теб с годините е конкретиката ти,заради което изказах мнение! Wink
Reply

#15
Тук се продава това http://www.sauto.cz/osobni/detail/volvo/...oFrom=list малко е над 6000 но пак висока степен на обурудване Smile
Завой на пътя не е края на пътя... освен ако не завиеш навреме.
Volvo V40 1.6 16V 1999 80kw(109hp)
Reply

#16
Колега,колата от линка,който си сложил е обикновена "печка" за пенсионери и няма нищо общо с модела,който се дискутира в темата!
Reply

#17
Честно казано на тоя мотор Т6 освен турбините да са му заминали друго едва ли ще трябва да се пипа по мотора. Определено за тези пари колата си заслужава. И моята я купих за наистина малка сума и повечето мислеха, че ще е тоталка но съвсем друго излезе Smile Мен лично освен турбините и автомат (главно той) друго едва ли би ме притеснило по този автомобил. Отиди и го виж, ако ти хареса и имаш парите го вземи. Все пак кола и жена втора употреба са на късмет :mrgreen: Smile.
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#18
"КЕМАЛОВ АВТО ИЗКУПУВА АВТОМОБИЛИ ДО 5000 ЛВ", може да си правите изводите за колко пари Кемалов е купил обсъжданата кола....
Относно чешката Д5-ца - ако наистина е 6-7хил.лв. (не съм пресмятал валутата), е къде къде по-добра от Т6-цата (като екземяпляр за парите). А относно песнионерската работа - има 1 тема за чипосване на стария Д5, е там е обсъждано колко пенсионерско може да бъде Д5 :mrgreen:
2001 S80
Reply

#19
marto4kata Wrote:"КЕМАЛОВ АВТО ИЗКУПУВА АВТОМОБИЛИ ДО 5000 ЛВ", може да си правите изводите за колко пари Кемалов е купил обсъжданата кола....
Относно чешката Д5-ца - ако наистина е 6-7хил.лв. (не съм пресмятал валутата), е къде къде по-добра от Т6-цата (като екземяпляр за парите). А относно песнионерската работа - има 1 тема за чипосване на стария Д5, е там е обсъждано колко пенсионерско може да бъде Д5 :mrgreen:

Не се сещам с какво една Д5-ца може да е по-добра от Т6-та?!Що се отнася до чипосването,Д5-та и с една шепа чипове,само може да гьлта пушека на Т6-та,която няма нужда от чипосване по понятни причини,а ако все пак се чипоса една Т6-ца качествено,тя придобива над 350 к.с.,колега " marto4kata" и пак си вьрви перфектно с ГИ,при 1.20 лв. за литьр газ в момента! :mrgreen:
Reply

#20
Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)