The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 - Моля за съвет

#21
emg07 Wrote:
marto4kata Wrote:"КЕМАЛОВ АВТО ИЗКУПУВА АВТОМОБИЛИ ДО 5000 ЛВ", може да си правите изводите за колко пари Кемалов е купил обсъжданата кола....
Относно чешката Д5-ца - ако наистина е 6-7хил.лв. (не съм пресмятал валутата), е къде къде по-добра от Т6-цата (като екземяпляр за парите). А относно песнионерската работа - има 1 тема за чипосване на стария Д5, е там е обсъждано колко пенсионерско може да бъде Д5 :mrgreen:

Не се сещам с какво една Д5-ца може да е по-добра от Т6-та?!Що се отнася до чипосването,Д5-та и с една шепа чипове,само може да гьлта пушека на Т6-та,която няма нужда от чипосване по понятни причини,а ако все пак се чипоса една Т6-ца качествено,тя придобива над 350 к.с.,колега " marto4kata" и пак си вьрви перфектно с ГИ,при 1.20 лв. за литьр газ в момента! :mrgreen:

Като екземпляр за парите или иначе казано ако трябва да се избира между 2те обяви, Д5 е по-добра.
2001 S80
Reply

#22
Благодаря ви на всички!
Колата не е тази от обявата - но и мен почва да ме съмнява нещо.. Ходих да я гледам, ама не разбирам много много и на пръв поглед ми изглеждаще добре, само че волана и шофьорската седалка бяха доста поизморени, та си личи, че е покарана бая и не е на реални километри, както твърдят. Ще се въздържа за сега - но принципно много ми се иска да си взема S80, поне Автоматик, ако не друго, че в тая скапана София ми се схвана коляното на съединителя с тези задръствания! Big Grin
Fuck the system. Buy a VOLVO!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)