The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет при покупка на XC70 2009г.

Здравейте!

Докато търся багажник за покрива, успях да направя и един ъпдейт по колата, който сигурно ще е интересн за колегите с XC60 и XC70 с автоматични врати на багажниците. На XC90 не съм сигурен, че процедурата и модулът са същите, затова го изключих.

От много време ме мъчи въпросът защо мога да си отворя багажника от ключа, но не мога да го затворя от него. По същия начин мога от копчето до волана да го отворя, но не и да го затворя. Оказа се, че има измислен модул, с добавянето на който и автоматичното затваряне става възможно. Та поръчах го от Русия, дойде за 2-3 седмици и ето ефектът му:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rdgIAwBbkB0[/youtube]

Монтажът не е сложен, дори има клип с подробно описание за цялата процедура, но в клипа има разлика в свързването, която не знам на какво се дължи.

Ако някой го интересува, мога да пратя клипа с монтажа заедно с координатите на човека в Русия, който ги майстори.

Междувременно видях, че в МП като са ми ремонтирали въпросното автоматично отваряне на багажника са разлепили едната от стойките на щипките и са решили за по-сигурно леко да я прихванат с хартиено тиксо... :evil:

Поздрави!
[Image: ab271686.gif]
Reply

boje Wrote:Здравейте!

Та поръчах го от Русия, дойде за 2-3 седмици и ето ефектът му:

Междувременно видях, че в МП като са ми ремонтирали въпросното автоматично отваряне на багажника са разлепили едната от стойките на щипките и са решили за по-сигурно леко да я прихванат с хартиено тиксо... :evil:

Поздрави!

1. Как поръчваш от Русия, че съм си набелязал някои неща от там, обаче е някакъв логистичен кошмар плащането и доставката.
Най-вече гледам, че там има огромно предлагане на метални кори под двигателя, а и цените са доста добри. То е обяснимо защо. Wink
У нас само на едно място намерих и поне на картинките не ми хареса много формата, да не говорим, че е 800 лв. парчето ...
2. Радвам се, че споделяте за "ремонтите" в МП, защото тук някои хора се опитаха да ме изкарат едва ли не някакво изключение...
Reply

Здравей!

В случая поръчах по не най-сигурния начин - преведох парите през Paypal, човекът ми го изпрати по нормалната поща с възможнст за тракинг и дойде за около 2-3 седмици. Но пратката беше с размерите на пакетче дъвки и нямаше проблем - за по-големи пратки не мисля, че ще е така безпроблемно. Аз от Русия си бях намерил и USB интерфейс, който се връзва към фабричното радио, значително по-евтин от варианта тук, но ми казаха, че не предлагат да го изпратят към България, още повече щом има оторизиран вносител, независимо че цената му тук е в пъти...
За МП мога да споделя още доста горчив опит, да не кажа, че моят и на семейството ми е на 90% такъв, което е огромен проблем, особено като на лято трябва да сменям ангренажен ремък на Волвото, а нямам никаква идея къде да го направя освен там.
[Image: ab271686.gif]
Reply

Здравейте колеги!

Вчера малко по задълбочено се разрових под капака на Волвото и ми направи впечатление, че вътре е доста мръсно и омаслено. Винаги съм бил против миенето на двигател - препоръчително ли е да се мие D5така или по-скоро не? Чак се зачудих да няма някакъв теч, че найстина е дооста омаслено, особено около лостчето на вихровите клапи, но пък не губи никакви течности извън норми. Все пак е на 150 000 и никога не е чистено де.
Струва ли ви се нормално?
   
   

Поздрави!


Attached Files Thumbnail(s)
       
[Image: ab271686.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)