The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет при покупка на XC70 2009г.

#11
Здравейте. Smile Явно не съм се изразил правилно - дилемата е, че Волвото си го карахме от ново, беше поддържано от МФ и тн, но му дойде време за смяна и се чудя дали да го вземем. Чудя се, защото личният ми автомобил вече си поостаря (далечната 1995), а пък определено от Волвото бяхме доста доволни. Иначе никога не ме е притеснявало да се изцапам с масло(все пак по личната каквото мога, сам си правя) Smile ПО-скоро исках да се запозная, какво следва с минаването на 100К като поддръжка. Smile
[Image: ab271686.gif]
Reply

#12
boje Wrote:Здравейте. Smile Явно не съм се изразил правилно - дилемата е, че Волвото си го карахме от ново, беше поддържано от МФ и тн, но му дойде време за смяна и се чудя дали да го вземем. Чудя се, защото личният ми автомобил вече си поостаря (далечната 1995), а пък определено от Волвото бяхме доста доволни. Иначе никога не ме е притеснявало да се изцапам с масло(все пак по личната каквото мога, сам си правя) Smile ПО-скоро исках да се запозная, какво следва с минаването на 100К като поддръжка. Smile
Значи с предишния ми пост съм "познал" Smile
Да, определено може да си смениш старата кола с тази, която е поддържана от МП (МФ ми звучи като Министерство на Финансите :mrgreen: ) и няма да се налага да се цапаш скоро с масло Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#13
Dodo 155 Wrote:
boje Wrote:Здравейте. Smile Явно не съм се изразил правилно - дилемата е, че Волвото си го карахме от ново, беше поддържано от МФ и тн, но му дойде време за смяна и се чудя дали да го вземем. Чудя се, защото личният ми автомобил вече си поостаря (далечната 1995), а пък определено от Волвото бяхме доста доволни. Иначе никога не ме е притеснявало да се изцапам с масло(все пак по личната каквото мога, сам си правя) Smile ПО-скоро исках да се запозная, какво следва с минаването на 100К като поддръжка. Smile
Значи с предишния ми пост съм "познал" Smile
Да, определено може да си смениш старата кола с тази, която е поддържана от МП (МФ ми звучи като Министерство на Финансите :mrgreen: ) и няма да се налага да се цапаш скоро с масло Smile

Нищо чудно да познаеш и за Министерството на Финансите,да се сменя подобна кола и то на 4 години... Confusedhock: И те знаят какви колици да карат,а и пред не едно министерство съм виждал с очите си примерно S80 или XC90 Wink .
Иначе към колегата - щом като имаш финансовата възможност - СКАЧАЙ В ДЖАЗА С ДВАТА КРАКА ! :mrgreen:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#14
Той, въпросният господин е скромен, не си надува сам трумпета! Smile Станчо, въпроса e всички ние, които не работим за министерства да ги продаваме xc70 тата и си купуваме Опел ли? Smile

Поздрави най-сърдечни от мен!
Volvo For life!
Reply

#15
То и аз съм скромен, но след като съм карал толкова въпросната количка, се изкушавам много, въпреки че от фирмата на оперативния лизинг ми обявиха сравнително висока цена "уж като за нас". Много благодаря на всички за съветите и при евентуално развитие, ще се похваля с "комбито". Smile Иначе по въпроса за МФ, колата не е имала общо с никакви министерства и т.н.Smile
Off:И един въпрос към някой по-запознат с колата - абе успявали ли сте да подкарате на фабричното радио диск с мп3? Моето уж беше с Premium Sound System, пък колкото пъри пробвах не стана...
[Image: ab271686.gif]
Reply

#16
Здравей,

не чете MP3, защото е само CD changer и поема 6 диска направо опред в конзолата. Иначе това, че е премиум се отнася за звука, който получаваш и той е забележителен!
За колата, дори и на малко по- висока цена я вземай, по- добро в този жанр Smile трудно ще намериш!

Много ми е интересно ако вашата фирма сменя XC70 на 4 години, то какво смятат да ви купят в бъдеще? Smile
Volvo For life!
Reply

#17
хм, а каква цена и обявяват ако не е тайна. Ако ти не се навиеш може някой друг да скочи. Подържана кола в БГ си е находка ;-)
Reply

#18
Абе то че някой ще скача е ясно,но кой ли ще да е ... Wink .

П.П. Сетих се за една профилна снимка от дебрите на Сурат Тефтеря Smile .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#19
JMI Wrote:Той, въпросният господин е скромен, не си надува сам трумпета! Smile Станчо, въпроса e всички ние, които не работим за министерства да ги продаваме xc70 тата и си купуваме Опел ли? Smile

Поздрави най-сърдечни от мен!

Твъдро НЕ ,аз дори много ти се кефя че скочи тъкмо на ХС 70 който между другото ми е любимия модел. А това което казах е абсолютна истина, пред не една държавна агенция или министерство съм ги виждал,явно хората там знаят на какво да возят "уморените" си тела. Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#20
Ами аз се навих, ще си го изплащам и ще си го гледам, пък надявам се да ме слуша. Smile Днес си я запазих и изтриха обявата от мобилето. Центата е 30к лв, като количката си е на 101000 км, ноември 2009г, а и от към екстри си е много богата - summum ниво на оборудване си е с допълнителни джаджи. Smile Интересното е, че в България се намират екземпляри от 24500 лв. нагоре, но като се пазарях за цената ме контрираха, че в Германия като тази вървят по EUR 19000.. Ако не мине котка път, би трябвало да ми одобрят лизинга и да си я връщам пак в семейството. Smile
А за въпроса с мп3 - то - много странно, защото намерих рекламна брошура в интернет на колата и пише,че и двете нива на аудио предлагат mp3 и wma. Smile
[Image: ab271686.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)