The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет при покупка на XC70 2009г.

#21
boje Wrote:Ами аз се навих, ще си го изплащам и ще си го гледам, пък надявам се да ме слуша. Smile Днес си я запазих и изтриха обявата от мобилето. Центата е 30к лв, като количката си е на 101000 км, ноември 2009г, а и от към екстри си е много богата - summum ниво на оборудване си е с допълнителни джаджи. Smile Интересното е, че в България се намират екземпляри от 24500 лв. нагоре, но като се пазарях за цената ме контрираха, че в Германия като тази вървят по EUR 19000.. Ако не мине котка път, би трябвало да ми одобрят лизинга и да си я връщам пак в семейството. Smile
А за въпроса с мп3 - то - много странно, защото намерих рекламна брошура в интернет на колата и пише,че и двете нива на аудио предлагат mp3 и wma. Smile
Цената е много добра! Тези х 24 000 лв. ти е ясно защо са толкова ... все пак тази е 4 год., Сумум + екстри, 100 000 км и както ти каза - знаеш й майчиното мляко :lol:
Не знам дали е ДДС-арка, но ако може да си вземеш ДДС-то си е направо находка тази кола ... кажи ми ако те откажат от лизинга и може да й се вземе ДДС-то ... ще й намеря място Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#22
Здравейте,

Предвид цената, която аз платих за моята тук в Англия преди около година, си е направо скъпа, но ясно е, че в България тези машини са голяма рядкост, аз лично съм виждал 2 или 3. От друга страна ако може да се смъкне ДДС-то от цената, нещата ще станат много приятни и не се съмнявам, че ще се появят мераклии. Вземай я, докато не е станало късно Smile

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#23
Честито за придобивката и много да те радва.
Цената, гледайки тренда на този модел си е абсолютно в рамки сравнявайки години и километраж.
Както и друг път съм споменавал този модел на старо държи по-висока цена от "баткото" ХС 90 при аналогична година на закупуване и километри, не знам защо, може би защото модела (фейслифта) е коренно различен от този до 2006 ...
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#24
Все още не съм си я прибрал в гаража и докато не приключи всичко с документацията няма да бързам да се радвам. Smile За съжаление не мога да спася ДДС-то, но нищо де. Smile И на мен ми беше интересно, че цената е по-висока от ХС 90-тките, но по спомен като я взимахме преди 4 години, сравнявахме оферти за налични ХС70 и ХС90 с аналогично оборудване и на джипа цената си беше още тогава по-евтина с около 10к. Smile
А като патил от подобно нещо, да питам има ли масло на диференциал или раздатки или нещо подобно, което е хубаво също да се сменя с това на скоростите ? Smile
[Image: ab271686.gif]
Reply

#25
boje Wrote:А като патил от подобно нещо, да питам има ли масло на диференциал или раздатки или нещо подобно, което е хубаво също да се сменя с това на скоростите ? Smile
Да, излиза около 250 лв. в раздатка, дифове и др. консумативи по смяната. Смени ги, за да ти е спокойно Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#26
Здравейте колеги. Smile Смело мога да кажа, че вече от една седмица официално си взех комбито и си е и на мое име. Smile Няма да споделям впечатления, защото аз тях съм ги изградил от преди 4 години. Smile За съжаление така се случи, че за седмица успях да му навъртя 90 км, но живи и здрави ще му се радвам тепърва още. Smile
Още като го взех ми светна при палене червен триъгълник и иска да му досипя антифриз. светва първите 5 мин, когато е седяла дълго време. Искам да му досипя, но то се оказа, че е със зелен антифриз. Имате ли представа откъде мога да се сдобия с такъв?
[Image: ab271686.gif]
Reply

#27
Зелен антифриз, от МП, един литър е 16лв. концентрата. При нужда се разрежда 1:1 Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#28
Благодаря. Лошото е, че Мото пфое ми е по диагонал в най отдалечената точка на София . Sad Но ще се поразходя, че питах на няколко бензиностанции и не се намира.
[Image: ab271686.gif]
Reply

#29
Понеже дойде време за зимни гуми, та се замислих за втори комплект джанти. В момента съм с volvo sargas 17 и имам зимни гуми 17. Според вас стават ли всякакви волвови 17ки 5х108 или като за ХС са по -специални или подсилени? Огледал съм се в едни Cassiopeia 17( <!-- m --><a class="postlink" href="http://i37.photobucket.com/albums/e51/joshv70/cassiopeia.jpg">http://i37.photobucket.com/albums/e51/j ... iopeia.jpg</a><!-- m --> ).
[Image: ab271686.gif]
Reply

#30
boje Wrote:Понеже дойде време за зимни гуми, та се замислих за втори комплект джанти. В момента съм с volvo sargas 17 и имам зимни гуми 17. Според вас стават ли всякакви волвови 17ки 5х108 или като за ХС са по -специални или подсилени? Огледал съм се в едни Cassiopeia 17( <!-- m --><a class="postlink" href="http://i37.photobucket.com/albums/e51/joshv70/cassiopeia.jpg">http://i37.photobucket.com/albums/e51/j ... iopeia.jpg</a><!-- m --> ).
Гледай ЕТ-то и централният отвор да отговарят :!:
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)