The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба на 22.04.2007

#21
eeeeeeeeeeeeй голяма критика ми хвърлихте. къде ли не само мен споменавате. :oops: :oops: :oops:

Добре да ще дойда. Може и без бадж - лесно се разпознавам - дълъг, рошав, небръснат с камуфлажни гащи - въобще гадна работа :| :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#22
eeeeeeeeeeeeй голяма критика ми хвърлихте. къде ли не само мен споменавате. :oops: :oops: :oops:

Добре да ще дойда. Може и без бадж - лесно се разпознавам - дълъг, рошав, небръснат с камуфлажни гащи - въобще гадна работа :| :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#23
И АЗ ИДВАМ ,МОЛЯ И ЗА МЕН БАДЖ Wink

#24
И АЗ ИДВАМ ,МОЛЯ И ЗА МЕН БАДЖ Wink

#25
И аз съм на линия и ако може един бадж.

#26
И аз съм на линия и ако може един бадж.

#27
EMETO1 Wrote:
V 40 fen Wrote:Ееееех една събота и неделя в месеца работя и все ми улучвате коя е и си правите среща точно тогава...ц.ц.ц..

Веско, не се оправдавай от колко месеца не си се вяскал аааааа :?:
Метала и той. :roll:

Ами не се оправдавам , този път искрено се надявах да е пак накрая на месеца срещата(29-ти), затова не пуснах и предложение към Пловдивските фенове за среща тук, ама.....Нищо, айде пак ще гледам снимки поне надявам се! Confusedupz:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#28
EMETO1 Wrote:
V 40 fen Wrote:Ееееех една събота и неделя в месеца работя и все ми улучвате коя е и си правите среща точно тогава...ц.ц.ц..

Веско, не се оправдавай от колко месеца не си се вяскал аааааа :?:
Метала и той. :roll:

Ами не се оправдавам , този път искрено се надявах да е пак накрая на месеца срещата(29-ти), затова не пуснах и предложение към Пловдивските фенове за среща тук, ама.....Нищо, айде пак ще гледам снимки поне надявам се! Confusedupz:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#29
Ами да взема и аз да се запиша за срещата и да си изпрося бадж от Рококо Smile Не че не съм идвал на срещи на Волво клуба и преди, ама така, с бадж звучи по официално 8)
SAAB 9-3 2.0t 2002г.

#30
Ами да взема и аз да се запиша за срещата и да си изпрося бадж от Рококо Smile Не че не съм идвал на срещи на Волво клуба и преди, ама така, с бадж звучи по официално 8)
SAAB 9-3 2.0t 2002г.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)