The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба на 22.04.2007

#41
И моят бадж е в жабката и за сега съм там!
А щом Униката се изказа, значи е време да кача официално часа и датата на срещата на главната страница Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!

#42
И моят бадж е в жабката и за сега съм там!
А щом Униката се изказа, значи е време да кача официално часа и датата на срещата на главната страница Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!

#43
dimo Wrote:Дали не може едно кръгче със самолета :oops: :oops: :oops:

Със самолета дето е на аватара и аз искам кръгче, ама не знам дали ще е в този живот :-) Иначе тази година се надявам поне да се снимам на живо с изтребител Грипен, ще има такива на авиошоу-то в началото на септември на летище Крумово.

А за кръгче с моя СААБ, проблема ти е никакъв 8)
SAAB 9-3 2.0t 2002г.

#44
dimo Wrote:Дали не може едно кръгче със самолета :oops: :oops: :oops:

Със самолета дето е на аватара и аз искам кръгче, ама не знам дали ще е в този живот :-) Иначе тази година се надявам поне да се снимам на живо с изтребител Грипен, ще има такива на авиошоу-то в началото на септември на летище Крумово.

А за кръгче с моя СААБ, проблема ти е никакъв 8)
SAAB 9-3 2.0t 2002г.

#45
Аз мисля да уговоря пистата на Калояново ( по пътя Пловдив-Карлово) за някоя от срещите и да се пуснем малко да видим на кой колко му върви самолета, щото ми омръзна всички срещи в София да са, все пак и ние искаме да дойдем , но ни притиска времето Confusedhock:
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T

#46
Аз мисля да уговоря пистата на Калояново ( по пътя Пловдив-Карлово) за някоя от срещите и да се пуснем малко да видим на кой колко му върви самолета, щото ми омръзна всички срещи в София да са, все пак и ние искаме да дойдем , но ни притиска времето Confusedhock:
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T

#47
dimsa Wrote:Аз мисля да уговоря пистата на Калояново ( по пътя Пловдив-Карлово) за някоя от срещите и да се пуснем малко да видим на кой колко му върви самолета, щото ми омръзна всички срещи в София да са, все пак и ние искаме да дойдем , но ни притиска времето Confusedhock:

супер идея :!:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#48
dimsa Wrote:Аз мисля да уговоря пистата на Калояново ( по пътя Пловдив-Карлово) за някоя от срещите и да се пуснем малко да видим на кой колко му върви самолета, щото ми омръзна всички срещи в София да са, все пак и ние искаме да дойдем , но ни притиска времето Confusedhock:

супер идея :!:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#49
И аз ще дойда , ще помоля ако може и за мен бадж
VOLVO 460 GLE 1995 B16F
VOLVO 850 GLT 1994 B5204S
[Image: 013088112-big.jpg]

#50
И аз ще дойда , ще помоля ако може и за мен бадж
VOLVO 460 GLE 1995 B16F
VOLVO 850 GLT 1994 B5204S
[Image: 013088112-big.jpg]



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)