The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ballast за Волво ХЦ90 2007

#11
Колега, успя ли да решиш проблема или ... :roll:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#12
Здравейте Колеги :lol: :lol:

тази сутрин успяхме да монтираме най-накрая фаровете,защото бях две седмици в чужбина и не ми остан време!
Крушките са сложени,всичко свети,машинката от стария фар вдига лупата нагоре надолу,но грешката си стой(Headlamp service requeried) и сега не мога да разбера от какво се получава това,при положение,че кабелите са си от стария фар и нищо друго не съм променял.Четох някъде по чуждите форуми,че се слага някъква така наречена маймунка,но как става и защо си нямам и на идея!
Дали някой може да помогне с съвет?
А другото най-интересно нещо в моята кола е ,че задните ми светлини на спирачката отказват да светят!Крушките са ок,бушоните също,габарите и мигачи работят само спирачката я няма :roll: :roll: :roll: Дали някой има идея дали е възможно проблема да е от това че смених фаровете и да се бърка нещо напрежението?

Благодаря предварително.
Спорен ден на всички
Волво ХЦ90,Д5
Reply

#13
jijinofear Wrote:Здравейте Колеги :lol: :lol:

тази сутрин успяхме да монтираме най-накрая фаровете,защото бях две седмици в чужбина и не ми остан време!
Крушките са сложени,всичко свети,машинката от стария фар вдига лупата нагоре надолу,но грешката си стой(Headlamp service requeried) и сега не мога да разбера от какво се получава това,при положение,че кабелите са си от стария фар и нищо друго не съм променял.Четох някъде по чуждите форуми,че се слага някъква така наречена маймунка,но как става и защо си нямам и на идея!
Дали някой може да помогне с съвет?
А другото най-интересно нещо в моята кола е ,че задните ми светлини на спирачката отказват да светят!Крушките са ок,бушоните също,габарите и мигачи работят само спирачката я няма :roll: :roll: :roll: Дали някой има идея дали е възможно проблема да е от това че смених фаровете и да се бърка нещо напрежението?

Благодаря предварително.
Спорен ден на всички
Здравей,
много добре, че всичко работи, но сега ще трябва да се "излъже" лайт модула за фаровете. Бих ти препоръчал да посетиш Радо от Мото-Пфое, защото знам, че вече е правил и направи такъв ЪП-грейд на един колега, за да не изгориш нещо.
За спирачките - провери си машинката на педала, защото от нея може да идва проблемът. Другият вариант е да се закачи на VIDA и там ще се разбере най-точно къде е проблемът.
Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#14
jijinofear Wrote:А другото най-интересно нещо в моята кола е ,че задните ми светлини на спирачката отказват да светят!Крушките са ок,бушоните също,габарите и мигачи работят само спирачката я няма :roll: :roll: :roll: Дали някой има идея дали е възможно проблема да е от това че смених фаровете и да се бърка нещо напрежението?

Благодаря предварително.
Спорен ден на всички


Ако третия стоп свети при натискане на спирачката -> отишло си реле в REM-а. Правят го този номер от време на време. Smile
Reply

#15
Tisho ако си спомняш преди време ми сменя механизма от единия чайнджър в другия,дали сега не можеш да ми помогнеш и с това реле,или направо да ходя в Мото ПфоеSmile?
Волво ХЦ90,Д5
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)