The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво НЕ харесваме в нашето Волво?

#21
Волвото си ми е много присърце но все пак още никой не е създал перфектен автомобил.Моето хс-70 2005г също е малко тясничко отзад за габаритите си,но според мен това е в следствие на това,че сигурноста е било водещото при тях и отпред под капака има по голяма деформационна зона.Но в следващия модел този недостатък е изчистен.На моето Волво си му сложих изкачаща поставка за кафе от предното табло,отделно има 2 на средната конзола,в които си държа телефона дори и докато се зарежда а също така и портфейла,така,че откъм поставки мисля си,че не можем да се уплачем Smile А двигателя и трансмисията след ремап са просто приказна комбинация.Бих желал и малко по директен волан,но то май ние хората нямяме угодия :lol: Поздрави на всички които карат най сигурните коли на света,а това мисля е най-важното за всеки от нас.Бъдете живи и здрави,но Волво ще ви надживее хихихихи Big Grin
Reply

#22
Привет на всички!
В скиорката/ Както се изрази един мой приятел. И приказката беше " тез скиори от кога се научиха да правят коли" , та трябваше да му обясня. Защото младежа кара Тойота, че скиорите са малко по-добри от самураите/ не харесвам малкото място за пасажерите на задните седалки, и тънкия волан. Проблема с дебелината на волана го реших лесно, но малкото място от зад си остава Wink .
Ad cogitandum et agendum homo natus est
Reply

#23
Единствения недостатък, за който се досещам в моя модел е недостатъчно широко отваряне на задните врати. Можеше да се отварят и повече. Всичко друго много си ми харесва и кефи. Изключително здрав и качествен автомобил, направен с мисъл! Май вече за жалост не се правят такива.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#24
Освен с тази детска болест от скърцащи табла и пластмаси....за друго не мога да се оплача.
d5-евтин пушек....
Най-скъпите ми снимки са от камерите на КАТ!
Reply

#25
Хубава тема, само малко не съм съгласен с уговорката, че тук всички сме маниаци... Ако изобщо можех да се вманиачавам, сигурно щях да карам второ БМВ, те там са истинските мании, ние сме културни и сдържани хора.
За колата:
1. Вози твърдо за класа си.
2. Устойчивостта в завой можеше да е по-добра.
3. Блясъкът на таблото, явно е така при много наши модели.

Бракът с Форд не ме притеснява, то при моята е по-скоро любов с Ауди.
Reply

#26
S60 от 2008-ма - навигацията не се ъпдейтва, няма телевизия нито голям дисплей, нито камера за задно виждане. До колкото виждам излизат нови аудио системи но за моделите до 2006. Голям майтап. 2014г. а нямаме нет в колите.
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#27
И аз да се оплача от моята S60 2005 - Май само на мен ми скърца някаква пружина в педала на съединителя Big Grin (поне никой не го е споменал) Пробвах да смажа нещото със спрей, но резултата е 0. Някой ако знае как се прави пружина да не скърца нека сподели. Иначе съм карал три различни марки коли преди тази и трябва да споделя с вас, че Волво е " Колата" Big Grin
Поздрави на всички
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#28
jtboev Wrote:И аз да се оплача от моята S60 2005 - Май само на мен ми скърца някаква пружина в педала на съединителя Big Grin (поне никой не го е споменал) Пробвах да смажа нещото със спрей, но резултата е 0. Някой ако знае как се прави пружина да не скърца нека сподели. Иначе съм карал три различни марки коли преди тази и трябва да споделя с вас, че Волво е " Колата" Big Grin
Поздрави на всички
Не съм го споменал защото се радвам, че е пружината, а не съединител/демпфер и т.н. :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#29
В моята S80 не харесвам
1. Защо по дяволите е с предно предаване а не със задно ,като всички расови автомобили?
2.Защо този колан е направен така ,че да те обеси ,ако си малко по дребен (като мен),не се регулира?
3.Защо са използвали тази кьорава пластмаса на предните наклонени дръжки на вратите ,абсолютна недомислица такава тежка врата с такава смешна пластмаса?
4.Не е достатъчно маневрена .
5.Не са предвидени ниши за разни джунджурийки ,като телефони ,портмонета и др.
6.Предните колонки са прекалено широки и намаляват видимостта.
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#30
S40 2.0d 2004 - Малко място за пасажерите отзад. Лоша видимост при заден ход. Изнервящо къс подлакътник. Липса на чистачка на задното стъкло (защо по дяволите?!?). Прекалено къси къси светлини, нощем при 60-70км/ч е доста натоварващо. Интересното е когато си над 100км/ч и ти се наложи да превключиш на къси при разминаване, едва ли не се налага да хвърляте боб къде ли е следващия завой... Липса на регулиране на фаровете от купето макар че колата е SUMMUM и вътре само кафеварка няма (или са я скрили доста добре Big Grin ). Доста твърда возия, но при малко игра с налягането в гумите може и да отложите смяната на бъбрек с година две Smile Поскърцване от вратите и корите на средните колони което изчезва при усилване на музиката, която пък е доста добра Smile Това е май, което дразни, но като седнеш и видиш емблемата на волана всичко горенаписано някак си изгубва смисъл :lol: Здраве на всички!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)