The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво-кътче в София

#21
Абе , самата тема "Волво-кътче в София" още в началото си е малко изнасилена ... Не виждам как ще накараш 30 или 50 човека да посещават някое избрано по някакъв - било то и демократичен начин - кътче , и да се събират там и да им е кеф . Те пътеките вече са направени , трудно се правят нови партини , а и така достанционно от Варна - също не става .
Поздрави Шампионе и не гледай назад , защото от всеки ти пост 2/3 са лека закачка , ако искаш нещо позитивно да се случи леко промени интонацията и не предизвиквай нови бури .
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#22
Здравейте, да споделя само за какво става дума. Прототипа на идеята е на Миро-Прасковко, който я сподели с Севдо и мен веднъж на по кафенце. Във Варна също има сервиз и ние също можем да се срещаме при Севдо, но идеята е следната. Обаждам се например на Кангалов и Прасковата и ги питам пичове как сте с времето, защото ако сте свободни имам половин един час да пием по кафе да се видим. Това се случва при нас често и за да не се чудим всеки път къде да заседнем, ако имаме такова място всеки ще знае след еди си колко време среща в нашето заведение. В сервиза ние пак може да се засечем, но там все пак работят хора ние им пречим малко или много, отделно е сервиз , а не заведение. Същата идея аз споделих с Явор, за София с ясната идея, че там са доста повече хора, отделно по една или друга причина сервиза на Жоро не е долюбван от всички. Едва ли ако Киро каже , ами хайде да е тука в Герман в кръчмата, останалите ще са възхитени. Давам следният пример, обажда се Додо 155 примерно на М'Атанасов, клубари или не казват хайде да се видим, ок става след половин час на нашето място, по някаква причина да речем и Кангалов е в София и звъни да се види с приятели,хоп къде ами пак там. Нямам намерение да се меся къде да се срещате, Вие ще си гласувате място, ние "провинциалистите", като дойдем в София, ако мястото ни устройва и има с кого да се видим ще знаем, че сбирката става там където сте избрали.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#23
Здравейте,ето едно предложение от мен.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.simonsbg.com">http://www.simonsbg.com</a><!-- m -->
Аз съм готвач в ресторанта и ще издействам 10% отстъпка Big Grin ,има и собствен паркинг,детски кът за децата и хубава лятна градина

Поздрави!
Reply

#24
bg_tiger1978 Wrote:Здравейте, да споделя само за какво става дума. Прототипа на идеята е на Миро-Прасковко, който я сподели с Севдо и мен веднъж на по кафенце. Във Варна също има сервиз и ние също можем да се срещаме при Севдо, но идеята е следната. Обаждам се например на Кангалов и Прасковата и ги питам пичове как сте с времето, защото ако сте свободни имам половин един час да пием по кафе да се видим. Това се случва при нас често и за да не се чудим всеки път къде да заседнем, ако имаме такова място всеки ще знае след еди си колко време среща в нашето заведение. В сервиза ние пак може да се засечем, но там все пак работят хора ние им пречим малко или много, отделно е сервиз , а не заведение. Същата идея аз споделих с Явор, за София с ясната идея, че там са доста повече хора, отделно по една или друга причина сервиза на Жоро не е долюбван от всички. Едва ли ако Киро каже , ами хайде да е тука в Герман в кръчмата, останалите ще са възхитени. Давам следният пример, обажда се Додо 155 примерно на М'Атанасов, клубари или не казват хайде да се видим, ок става след половин час на нашето място, по някаква причина да речем и Кангалов е в София и звъни да се види с приятели,хоп къде ами пак там. Нямам намерение да се меся къде да се срещате, Вие ще си гласувате място, ние "провинциалистите", като дойдем в София, ако мястото ни устройва и има с кого да се видим ще знаем, че сбирката става там където сте избрали.
Точно това имах впредвид и аз! Smile
Reply

#25
valio.com Wrote:Здравейте,ето едно предложение от мен.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.simonsbg.com">http://www.simonsbg.com</a><!-- m -->
Аз съм готвач в ресторанта и ще издействам 10% отстъпка Big Grin ,има и собствен паркинг,детски кът за децата и хубава лятна градина

Поздрави!

Ъъъ, кога казахте че ще бъде следващата среща в София ... ? Wink

Това предложение ме зарадва много.

шЪ са мятам да измисля и аз едно за Стара Загора.

Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)