The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Препоръчайте ми масло :)

#21
MatZo Wrote:
stifunkata Wrote:Благодаря, срам не срам ще накарам продавача да диагностицира цвета и да долее същия Smile


Източи този!Не доливай.Слагай червен. Smile Wink

Пич, стига с този червен антифриз! Волво официялно ползва синьо-зелен на цвят антифриз от доста години вече и е хубаво да се слага само такъв! Нови Волва след 2004 година не съм виждал да ползват друго. Не са само уплътненията в една кола има радиятор, спойки, така че аз бих си сложил само антифриз от Волво правен за Волво! Wink
Volvo For life!
Reply

#22
В МП слагат червен.Той също пази блока и съединенията.
Reply

#23
Темата "Препоръчайте ми масло" ли е или какъв цвят антифриз да сложа. Антифриз в туби Волво 4 литра, концентрат от МП струваше 54лв и е зелен на цвят. Важното е да не се смесват различните видове, останалото е лични предпочитания Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#24
Предпочетох да сложа въпроса си тук, а не да пускам тема далтонист си търси антифриза Smile Все пак става дума за доливане не за смяна, и не ми се стори важно че да отварям нова тема.
Reply

#25
stifunkata Wrote:Предпочетох да сложа въпроса си тук, а не да пускам тема далтонист си търси антифриза Smile Все пак става дума за доливане не за смяна, и не ми се стори важно че да отварям нова тема.
Антифризите са G11 и G12, с които се оборудват колите на пазара и се предлагат. На цвят и вкус - зелени, сини, червени, розови и сладки :mrgreen:
ВОЛВО ползва G11, това търси на етикета Wink
По-добре си пускай отделна тема, макар това да е дискутирано няколко пъти, защото се променя фокусът.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#26
Smile Ok
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)