The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Схема на ел. инсталацията на S60 D5 (pinout ECU)

#1
Здравейте, убих се да търся и нищо конкретно не намирам. Затова потърсих вашата помощ... Става въпрос за волво S60 2.4 D5 163коня 2003 година.
Трябва ми схема на електрическата инсталация на цялата кола. Еди кой си кабел какъв цвят е от къде тръгва и до къде отива. Най-вече ми трябват пин-овете на ЕКУ-то кой точно за какво е и какъв цвят е.
На много други коли намерих точно описание от сорта > Снимка на самото еку свалено (пинчетата), номерирани и написани от 1 до хх кой за какво е, къде е +, къде -, къде К линия, КАН и т.н. Това ме интересува някой може ли да ми помогне с тази информация?
Ето го и самото ЕКУ:
Ако ли пък има някоя програма където със сигурност ги има тези данни моля споделете с мен коя е тя. В аутодата има много подробно за АБС-а и за Климатроника, но за ЕКУ-то НЕ.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#2
А забравих да добавя и какво ЕДИНСТВЕНО намерих, но ми е малко недостатъчно. Има 2 +са един - и еднин К-линия.
Само това ли са + и - към ЕКУ-то ??? + на контакт или някакъв друг няма ли?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#3
Здравей колега.
От тук http://www.volvowiringdiagrams.com/?dir=...20Diagrams можеш да си свалиш пълните схеми за твоето волво - гледай годината. Няма смисъл да качвам само страницата с контролния модул, тъй като всичко е дадено с препратки.
Поздрави
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#4
Колега, изгключително много ти благодаря!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)