The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тресене на двигателя след слагането на РОМАНО АУТОГАЗ

#1
ЗДРАВЕЙТЕ, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, имам Волво XC70 CROSS COUNTRY 2.4 TURBO BENZIN .Колата е от Испания там я карах повече от 1 година никакви проблеми .Прибрах се в България преди 6 месеца , колата си вървеше добре никакъв проблем с всичко ,набита спира на празен ход т.н. .2.4t 200 к.с. ръчна скоростна кутия ,сменени всички консумативи ,също така и гарнитури ,клапани в Испания. Колата стана като нова .Но разхода ми на бензин в България не е както в Испания и се наложи да сложа Газ ,Romano autogas инжекдион най модерната за 1800 лв. преди 1 седмица.След падането на температурите колата и на бензин и на газ почна да тресе на празен ход и когато ускорява прекъсва , нещо като че ли работи на 3 или 4 целиндара ,не съм разбирач но така ми се струва.Празници са и майстора на газта е в почивка и не е в града (СИЛИСТРА) ,моля помогнете защото ми се налага да пътувам спешно до Шумен.
Reply

#2
Провери какви грешки записва като за начало.
Reply

#3
Един приятел на Ауди А6 2.8 атмосbерка през седмицата сложи и той Романо за 1300 лв. и оня ден на - 5 градуса превключвайки автоматично на газ оборотомера не си намери място от игра ... аха аха да загасне двигателя. Според мен нещо по монтажа не му е както трябва ...
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#4
Благодаря ще проверя за грешки и после при майстора на газта.
Reply

#5
оказа се бобината на 3 цилиндър.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)