The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте, няколко въпроса с молба за помощ.

#21
Здравей,
Според мен си сбъркал с избора на акумулатор (и Тишо ти го е написал). 85 АН е слаб акумулатор за този двигател!
Reply

#22
Tsetso Wrote:Здравей,
Според мен си сбъркал с избора на акумулатор (и Тишо ти го е написал). 85 АН е слаб акумулатор за този двигател!

Интересното е, че според страницата на Варта е избрал правилния акумолатор.
Reply

#23
qwerty8412 Wrote:Тишо,благодаря ти за разяснението.От това което пишеш ако разбирам правилно и по-пътя на логиката,този който ми е правил стартера не го е направил както трябва.Съответно стартера ми консумира повече ток от необходимото.

На теория да. Но на практика електродвигателите им се променя консумацията в зависимост от натоварването, така, че повишена консумация не винаги значи дефект в електромотора. Може просто да е по-натоварен. И така до сътворението на числата. Wink
Reply

#24
Tisho Wrote:
qwerty8412 Wrote:Тишо,благодаря ти за разяснението.От това което пишеш ако разбирам правилно и по-пътя на логиката,този който ми е правил стартера не го е направил както трябва.Съответно стартера ми консумира повече ток от необходимото.

На теория да. Но на практика електродвигателите им се променя консумацията в зависимост от натоварването, така, че повишена консумация не винаги значи дефект в електромотора. Може просто да е по-натоварен. И така до сътворението на числата. Wink

Благодаря ви колеги за отговорите и разясненията.За сега ще покарам малко така и ще следя нещата.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)