The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC90 - седем човека и багаж?

#21
Тъкмо тръгнах да качвам снимки и бъгна нета - ето няколко снимки от пътуването: <!-- m --><a class="postlink" href="http://1drv.ms/1Fnt3Fi">http://1drv.ms/1Fnt3Fi</a><!-- m --> . (остана една торбичка - тази снимка ми е любима Big Grin ) Париж всъщност не беше основната цел, харесва ми, но ме натоварва с големината и претъпкаността си Smile Маршрута беше през замъците на Лоара, Мон сен Мишел, Нормандия.. Там и оставихме Волвото, в сервиза казаха, че сигурно е от ключа, прав си. Но, знаеш, в белите държави не са по импровизациите - накараха ни да оставим джипа "за да сме сигурни". Беше предпоследния ден, така че много не пострада плана.
Reply

#22
Колега каква е тази "очукана" кола :lol: :lol: :lol:
Много добре изглежда всичко.
Супер сте семейството.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#23
che4ef Wrote:Колега каква е тази "очукана" кола :lol: :lol: :lol:
Много добре изглежда всичко.
Супер сте семейството.

Това е EXECUTIVE, като гледам емблемите на задните врати...
Всичко изглежда супер, ние също имаме идея да си направим едит европейски тур с нашата XC90-ка, но мислим да почнем от Италия.
Само края дето не е бил много хепи, ама нали сте доволни като цяло... Big Grin
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#24
А аз като гледам твоята физиономия от снимката - тя говори за кефа, който те е налазил. Дано предпоследния ден не Ви е повлиял негативно.
Поздрави
Андро
666 - The number of the Beast.
[Image: ab279758.gif]
Reply

#25
Миналото лято пътувахме от Вюрцбург до София без спиране. Единия беше с Мазда 5, същата работа - 3 ма възрастни с 2 деца и багаж. Имаше един багажник Туле на покрива. Надявам се ХС90 да е по-голям от Мазда 5.
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

#26
Определено е по-голям, все пак събира още двама в багажника Smile Маздата е сравнима , но май е с по-малък трети ред.
Reply

#27
gustav Wrote:Миналото лято пътувахме от Вюрцбург до София без спиране. Единия беше с Мазда 5, същата работа - 3 ма възрастни с 2 деца и багаж. Имаше един багажник Туле на покрива. Надявам се ХС90 да е по-голям от Мазда 5.
ХС90 има достатъчно голям багажник, но отвориш ли третия ред - на Маздата ще ти се стори като паст на кит :lol:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#28
Хаха, май ни се разминават мерките Smile След това, което извози ХСто го смятам вече за по-добро от ван Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)