The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Възможно ли е това?!

#1
Колеги,
Едно приятелче си е харесало ей тази ХС90-та. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?top...ink=dtc5v3
В обявата пише, че е 2005-та на 88 000 км.
Според вас реално ли е това? Някой ходил ли е да я гледа тази кола?
Поне на снимките кожата, педалите и общото състояние изглеждат като на кола около 100 х. км
Сега, "иди в МП" ми е ясно и ще се случи, ако колата мине поне първия кастинг. Интересувам се дали изобщо да си губя времето да ходя с него да я гледам. :?:
Благодаря!
Reply

#2
Би могло да е и възможно.
През по-голямото си време ако е висяла по сервизи например Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#3
bell Wrote:Би могло да е и възможно.
През по-голямото си време ако е висяла по сервизи например Smile

И аз това си помислих .....
Reply

#4
И един мармот задържа завъртането на километража...
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#5
На мен пък ми грабна окото.Доста екстри.Отвън не забелязах нещо притеснително.А седалките са направо като нови!!!Интересно предложение си е.
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply

#6
Мдаа.
Задните седалки по-намачкани от предните, явно е карана оттам. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#7
На 100% предните седалки са претапицирани и то с некачествена кожа.
А и този теглич явно не е бил само за украса.
Пише "частно лице" обади се може и да разбереш за реалните км.
ex XC90
Reply

#8
Да се включа и аз :mrgreen:

1. Страниците на предните седалки са боядисвани или претапицирани, по-скоро първото - по-еФтино е.
2. Преден ляв фар е по-износен от десния, дори е видимо на снимките.
3. Воланът също нещо е маскарен, защото зеленее сивото.
4. Скоростният лост е като на кола около 200 000 км :mrgreen: на 88 000 км е още матова кожата Wink
5. "Италианка" ... не бих се занимавал с ХС90 от тази страна! Топло е, този мотор няма охлаждане на ск. кутия и е с 5 ст. Айзин. Има голяма възможност скоро да си "има бебе", т.е. да "роди" :mrgreen:
6. Заден долен капак е пръскан или някой се е играл да реди всички букви и цифри отдясно :lol:
7. Тегличът изглежда е ползван, така че това подкрепя тезата ми за т.5 ...

За друго няма да коментирам, това поне на мен би ми било достатъчно да пропусна тази кола.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#9
Все пак се обадих по телефона чисто от любопитство. Преди това обаче проверих самия телефон. "Частното лице" се оказа горублянска автокъща ..
Легендата иначе е забавна. Колата била на някакъв златар, който имал не знам си колко коли и тази я ползвал само да ходи на ски ...
Личното ми мнение е, че ако автоджамбазите започнат да пишат книги ще изкарват повече пари ....
Reply

#10
Явно не е бил активен скиор Big Grin . Сигурно през другото време баба му е ходила за вестници с нея.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)